Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket is zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavar ha a fiútok más csajt néz meg?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, ha a fiúm megnézi a többi nőt, ráadásul ő szeret ezzel idegesíteni is, direkt is csinálja.
2018. jan. 22. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé idegesítő tud lenni.
2018. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon -
2018. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő egy taplo
2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűséges, nem vak majd ha megcsal akkor felháborodhatsz ha meg ezzel idegesít akkor te is nézd meg a pasikat...
2018. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nem szúrod ki mindkét szemét, akkor kénytelen leszel beletörődni, hogy igenis meglátja, ha elmegy mellette egy szép lány. Te talán mindig elfordítod a fejed, ha meglátsz egy jó pasit (akár tévében, filmen is)? Amíg csak nézi (és ezt nem kocsányon lógó szemmel, nyáladzva teszi), addig mit zavar? Az meg, hogy ezzel szekál, elég gyerekes, de légy te az okosabb, és ne húzd fel magad rajta! Észre se vedd, akkor abbahagyja.
2018. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ELÉGGÉ!!!!!
2018. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, valószínűleg én már úgyis előbb jegyzem meg hogy"wowdejono" mint ahogy ő észrevenne 18l
2018. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!