Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom egyfolytában veszeks...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyfolytában veszekszik velem mert vegán lettem, vélemény?

Figyelt kérdés
Január óta vagyok vegán (kérlek ne írjatok olyanokat h hülyeség stb.. nem ez a kérdés) és a barátom egyfolytába nyafog emiatt, meg mérges rám...hogy akkor hogy fogunk együtt kajálni, pizzázni..stb mert hogy szerinte olyan szoros volt a kapcsolatunk emiatt h megosztoztunk a kaján, és hogy mostmár nem lesz ugyan olyan.. Én ezt értem, de olyan nagy teherként éli meg, mikor én főzök kétfélét, és nem erőltetem rá a dolgot..Ha valamiről elmondom hogy vegán akkor nem, ő nem eszi meg, fúj..viszont ha nem mondom meg, akkor úgy csúszik hogy csak na😂 Szóval ez miatt már nincs is kedve velem találkozni, meg nálam lenni... Szerintetek én vagyok a hibás, mert nem kellett volna belevágnom ilyesmibe, vagy ő oehetne megértőbb?

2018. márc. 13. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
baratodnak venni kene egy plussnyuszit hogy befejezze a nyafogast
2018. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod?? :D
2018. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22 :)
2018. márc. 13. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátod gyerekes, ez nagyon szánalmas dolog. Kaja nélkül nincs más közös pontotok, vagy mi van?
2018. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az a legbántóbb ebbe hogy még külön is főzöl neki és ezután is ezt csinálja. Pedig nem kötelességed. Kíváncsi vagyok hogy ő mennyit főzne neked vegánul.
2018. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagy ott a francba és keress magadnak vegán csávót. Én meg nem találok magamnak nőt mert vegetáriánus vagyok.
2018. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok vegán, sőt nagyon húspárti vagyok, de még én is belátom, hogy marhaság amit csinál. Te mindent megtettél, ezentúl ne főzz neki, ha ennyire nem értékeli. :D

De tényleg nem értem, a kaja a mindene? Eddig csak akkor jártatok amíg ettetek vagy mi?

2018. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis egy pasid van azt meg kell hagyni

Szerintem semmi baj nincs azzal a vegán vagy keress inkább egy normálisabb pasit mert ezzel csak egymás idejét húzzátok

2018. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
91%
Szerintem, ha nem változik meg, akkor dobd..
2018. márc. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Látod ezért kell vegánokkal ismerkedned! Azonos az értékrend :)
2018. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!