Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak nagyrészt lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nagyrészt lányok a barátai, és egyfolytában ölelgeti őket. Nagyon zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Meg olyan képeket posztol a különböző barátaival, hogy ha nem tudnám, hogy nem igy van, azt hinnem, hogy járnak (pl a lany megpuszilja, vagy Ő A LÁNYT! Vagy szivecsket mutatnak, es ra van írva a képre, hogy imadlak). Meg képek alá írják egymásnak, hogy “Szeretlek❤❤“ meg “életem”, megjelölik egymast olyanoknal, hogy kit szeretsz a legjobban. Tudom, hogy nem dönthetem el, mit csinál, de ez számomra akkor is zavaró... Ráadásul az egyik ilyen barátja hajt is ra, csak O ezt sztem nem vette meg észre. Igy meg duplán zavar a dolog.


Szerintetek mit csináljak???


Kosz a válaszokat!


2017. okt. 5. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki :D
2017. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos nőcsábász :D magy stíl.. :D van csaja de azér ölelkezik másokkal is :D :D tudod... a barátokat nem kell mindig ölelgetni.... azér mindennek megvan a határa
2017. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy résen! Mehogy fikában másokkal fog taktálni a hátad mögött :D
2017. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértemű,hogy dobd a francba :D

Vagy csináld te is ezt,lássuk mennyire érdekli.

2017. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Túllépte a határt, de nagyon

Én a helyedben biztos nem tűrném tovább...

2017. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mondd el neki mi bánt, az őszinteség a kapcsolat alapja.
2017. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hasonló a hejzetem.. :(

Csak nalam olyanokat irogat kepik ala, h huhhhh ez eros , juj ez nagyon jo lett;) es ehez hasonlokat. Ugy beszel veluk, h ha nem a baratnoje lennek azt hinnem, h ok jarnak.

Ot meg zavarja, h neha megolelnek fiu haverjaim 😒

2017. okt. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.-ik

Te se vagy jobb :D

Mi a bánatnak kell ölelgetni másokat is ha már van egy párod?

Jó,ő se szent,de ha az lenne,akkor is ölelgetnéd a haverokat nem?

Sose értettem az ilyen embereket,se fiúba se lányba.

2017. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy énsem .... Nekem is régebben volt egy osztálytársam a középsuliban, szünetben mindig a csajokkal ölelkeztek... közben csaja meg volt a srácnak.... 3-4 csaj is volt akivel ölelkezett.. De a vége az lett hogy már nemis beszélgettek együtt.. Mégcsak köszönni sem köszöntek... Tudjátok miért? Mert a csajok 1-2 évvel fiatalabbak voltak, (újoncok a suliba) és sajnos a csajok bele élték magukat abba hogy nah.. majdcsak össze jönnek a sráccal.. Csakhogy a srác Biztos elmonta az igazat, hogy neki már van csaja... és ebből adódóan már nem beszélt velük.. Röviden: a srác fikában taktált, bolondította az új csajokat a suliban.
2017. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Na megjöttem, mint hatalmas igazságosztó xD A lényeg, hogy mindketten idióták vagytok. A srác is, mert ha van barátnőm, akkor nem ölelgetek más pcsákat. Te is hülye vagy, mert ennek ellenére vele törődsz. Na szevasztok :D
2017. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!