Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom egyfolytában veszeks...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyfolytában veszekszik velem mert vegán lettem, vélemény?

Figyelt kérdés
Január óta vagyok vegán (kérlek ne írjatok olyanokat h hülyeség stb.. nem ez a kérdés) és a barátom egyfolytába nyafog emiatt, meg mérges rám...hogy akkor hogy fogunk együtt kajálni, pizzázni..stb mert hogy szerinte olyan szoros volt a kapcsolatunk emiatt h megosztoztunk a kaján, és hogy mostmár nem lesz ugyan olyan.. Én ezt értem, de olyan nagy teherként éli meg, mikor én főzök kétfélét, és nem erőltetem rá a dolgot..Ha valamiről elmondom hogy vegán akkor nem, ő nem eszi meg, fúj..viszont ha nem mondom meg, akkor úgy csúszik hogy csak na😂 Szóval ez miatt már nincs is kedve velem találkozni, meg nálam lenni... Szerintetek én vagyok a hibás, mert nem kellett volna belevágnom ilyesmibe, vagy ő oehetne megértőbb?

2018. márc. 13. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek, de azért szerintem először tisztázd le vele a dolgokat és ne szakíts. Ha marad így akkor szerintem is véget kellene vetni neki, de hátha rá tudod venni a megértésre.
2018. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Dobd a pasit, ha akkora húsevő. Gondolj arra hogy fog kinézni 40-50 éves korára, egy betegeskedő, elhízott tokás zsírmalac. Tömje a fejét szalonnával, meg disznólábbal, ha ennyi esze van.
2018. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Dobd ki, ez egy gyökér.
2018. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!