Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyek figyelmesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek figyelmesebb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fura kérdés de semmi sem jut az eszembe.

Úgy érzem nem vagyok figyelmes de tudom hogy annak kell lennem. Mit javasoltok? Milyen lépéseket kell tennem egy figyelmesebb partner eléréséhez.

F/16



2018. márc. 14. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Többször bókolj a barátnődnek, mondogasd neki, hogy milyen szép. Ha fodrásznál volt, vedd észre :D Meg vannak az ilyen régebben alapnak számító udvarias cselekvések (van, akiknek most is alap): segíts kiszálni neki a kocsiból (nem tudom mennyire aktuális, de hátha), nyisd ki neki az ajtót, húzd ki neki a széket.

Egyébként hogyha a barátnődön nem látod, hogy mennyire, de mennyire igényli ezeket, sőt, inkább zavarja a dolog, akkor ezeket is hagyd, és ne hidd, hogy nem vagy elég figyelmes pár!

2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A figyelem nem azon mulik csak, hogy ezeket megteszed-e vagy sem. Es az, hogyha nem igenyli az iment felsoroltakat, akkor mar figyelmes vagy egybol, az nem feltetlenul igaz, nem kovetkezik mindjart belole.

Az igazi figyelmesseg az az, hogyha azt adod amire Neki szemely szerint szuksege van. Ido kell mig ezeket eszreveszed, megtanulod, hogy neki mi a legfontosabb. Valaki a szep szavakat, bokokat szereti, mas meg a szivessegeket amit megteszel, valaki a kis ajandekokat pl. A lenyeg, hogy szemelyre szabott legyen. Ezek amiket az elozo felsorolt altalanos dolgok, valoszinuleg baratnod ertekelni fogja oket, de lehet nem ez a legfontosabb szamara. Embere valogatja.

2018. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ugy lehrtsz a legfiyelmesebb, ha ezeket Te magad figyeled meg nala, ennel az egy adott szemelynel, es ez alapjan cselekszel. Itt csak altalanos dolgokat hallhatsz idegenektol, ez meg nem a figyelmesseg netovabbja. Remelem segitettem megerteni.
2018. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és sokat segítettek.

:-)

2018. ápr. 6. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem amugy, hogy miert lett lepontozva az elozo valaszom :D

Persze, nyilvan egyszerubb kesz tippeket kapni, amit mindenkinek el lehet sutni, minden esetben megallja a helyet, de ha ttenylegesen A Masiknak akarsz tenni valamit, akkor az nem ott kezdodik, hogy fixen ‘megtanult’ modnatokat kovet az ember, minthogy “vedd eszre, ha fodrasznal volt es dicserd meg”. Ezzel nem az elozot akarom leszolni, inkabb a tizeneveseket, akiknek valoszinuleg tul nehez volt megerteni azt, amit leirtam, ezert inkabb lepontoztak. :D

2018. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!