Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi volt a legdurvabb tett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvabb tett amit ateltel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt barmire. Hazugsag, csalodas, olyan valami amire nem is szamitottal, valami olyan amit nehezen vagy sose fogsz megemeszteni.

En most zartam le magamban egy olyan kapcsolatot ami a lelki vilagomat teljesen atalakitotta, ugyanaz mar nem leszek.

Ha mar nev nelkul, erdekelnek ilyen sztorik:)


2018. márc. 8. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm első kapcsolatból eljegyzés, a XXI. századba elég durva megállni egynél :'D


19/f

2018. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmesélem, ha te is a tiéd, csak így névtelenül.
2018. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az exem lefekudt az osztalytarsaval egy hazibuliban 17 evesen. Remelem eleg durva😀
2018. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marmint ezt akozben, amikor egyutt voltunk
2018. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hónapokig próbálkozott nálam, de nekem ez nem igazán tűnt fel, mert balfsz vagyok, aztán amikor bevallotta, hogy szeret engem, összejöttünk, majd kevesebb, mint 2 hónap múlva talált mást és habár naponta több órán keresztül lát engem, nem beszélünk, utcán levegőnek néz és más lányok(!)nak udvarol a szemem láttára, pedig február végén szakítottunk és most van március eleje:D
2018. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legdurvább amit átéltem, hogy az exem folyamatosan kék-zöld-lila foltosra vert.

(Meg, hogy szó szerint éheztem mellette)

2018. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 év után derült ki, hogy rendszeresen megcsalt egyéjszakásokban kb 7-8 pasival.
2018. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!