Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom beadja forgatásra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom beadja forgatásra hogy mással van kapcsolatban pénzért?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy párokat keresnek forgatásra és mindkét félnek járna 50-50 ezer forint. Én suliban leszek a casting idején és mondtam hogy nem megyek el, erre azt mondta a barátom hogy neki kéne a pénz szóval lehet hogy valami csaj ismerősével beadja hogy együtt van. Ti nem akadnátok ezen fent? És mivan ha azt mondják nekik hogy akkor csókolják meg egymást vagy nem tudom. Simán megtenné a barátom hogy lesmárol valaki mást mert kap érte ennyi pénzt? Szerintetek ez normális?
2018. febr. 1. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normalis, latszik rajta hogy tini. Te pedig tini vagy, de felnottebb a gondolkozasod mint sok felnottnek itt :)
2018. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicces, annyit még hozzátennék hogy én 18 leszek ő meg 23...
2018. febr. 1. 20:27
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd ott, hiába, hogy most azt érzed szerelmes vagy. Ha megcsinálná, amit írtad, hogy megtenne, akkor ő nem szeret igazán. Így neked is jobb lenne. Ha meg 23 éves nincs pénze, magára vessen. Akkor is, ha egyetemista, én is amellett el tudtam járni dolgozni.
2018. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!