Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi baja lett szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lett szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki több éven át szeretett engem, de én akkor még nem voltam kész kapcsolatra. Tavaly viszont jártunk. Úgy lett vége, hogy azt mondta neki ez nem megy, mondta hogy nem az én hibámból, hanem miatta. Mégis úgy érzem, valamit elszúrtam. Ezután pár hónap múlva beszéltünk. Mondtam neki, hogy nem tudom elfelejteni. Ő is úgy tűnt mintha nem lenne túl rajta. Kérdezte mi legyen ekkor azt hittem arra vár hogy azt mondjam kezdjük újra, de végül azt mondtam, legyünk csak barátok. Ezután egyik haverja mondta hogy nem kellett volna ezt mondanom, meg hogy nem tudom mit veszitek vele. Szerintetek hagyjam az egészet vagy még megmenthető? Szerintetek érdeklem még? Szívesen írnék neki de nem merek. Nem akarom zaklatni. Ha akarna valamit írna, nem? Vagy ő is ugyanígy gondolhatja? Mit csináljak?
2018. márc. 16. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálad pattog a labda. Írd vagy mondd meg neki, hogy újra átgondoltad és nem csak barátságra vágysz.
2018. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!