Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » . :Hol is kezdjem tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. :Hol is kezdjem tetszik egy fiú tudom ezt sokan írják a helyesírási hibákért bocsi . (És szerintetek gáz hogy én idősebb vagyok 1 ével lány létemre? )?

Figyelt kérdés
Együtt voltam vele 4 napig és minden tök jó volt lent voltam vele még mikor focizot is ... suliba is tök jól elvoltunk aztán szünetett akart mert annyit írtam neki hogy kicsit foglalkozhatna velem többet ...bár én nem akartam szünetett és mondtam neki hogy adok neki halladékot holnap suliba 2.óra utàn jöjön oda és mondja el nekem hogy mot szeretne mert ez úgy a fer hogy a szemembe mondja ebbe bele is ment aztán nem jött oda ...egy hét mulva látott egy fiúval és minden baja volt oda jöt elkezdte hülyeségből ütni meg minden és mindenkep el akarta tőlem csalni . Aztán mindig leszólitott ilyen apróságokal meg mostanában elég sokat kötözködik is velem most a szünetbe rámírt ilyen nevetős fejekel aztán küldöt ilyen puszis smájlikat utana beszeltem vele de mar nem ír szerintetek akar még tőlem valamit ????mit csináljak ??? (1ével idősebb vagyok nála)

2017. okt. 31. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiú elég gyerekesnek tűnik, meg "el akarta tőlem csalni" ez felér azzal, ha van valakinek kapcsolata, akkor ő abba beleköt. De a te döntésed, a választás. Én csak válaszoltam, egy általad választható választ
2017. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, és amúgy, az életkor nem számít
2017. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki még mindig meg szeret viszont éretlen...Veled akar lenni viszont nem gondolja szerintem komolyan

Velem is ez volt együtt voltunk 3 hónapig utána nem irt meg semmi és szakitottam vele...aztan egyik nap suli után (osztálytársam) hazakísért és mondta hogy nagyon sajnálja ami történt még mindig szeret és újra akarja kezdeni aztán nem lett belőle semmi mert félt...

Szerintem ő is fél valamitől

2017. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
22%
Hát ezt a kérdést, meg a hozzáírt kis regényt olvasva, nekem nem csak a srác tűnik még gyereknek :D
2017. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki egyépként nem az volt a kérdésem hogy gyereknek gondolsz e 😏
2017. nov. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!