Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tartson minél tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartson minél tovább?

Figyelt kérdés

Nos nagyon úgy tűnik hogy holnap összejövök álmaim nőjével. Lehet elcsépelten hangzik de számomra Ő az akiben megtaláltam a magamnak való lányt.

Minden szempontból tökéletes. Nem szeretném elvestíteni és szeretném ha hosszú boldog párkapcsolatunk lenne(akár sírig tartó is). Ehhez kérnék tippeket/tanácsokat.

Mire figyeljek oda?

Hogyan tegyem a világ legboldogabb emberévé?



2018. márc. 18. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Tudtad, hogy életed végéig zuhanhatsz?

Ugyanezen alapon miután összejöttél vele kövessetek el együtt öngyilkosságot.

2018. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy teljesen hülyeségeket fogok írni, mert nekem még nem volt néhány hónapnál hosszabb kapcsolatom, szóval szerintem maximum irányadónak vedd a válaszomat.:D

Nagyon fontos, hogy, ha hisztis kedvében van, ne támadd le, ne kezdj el veszekedni vele, hanem gondolj arra, hogy valószínűleg rossz napja volt, kérdezd meg, hogy mi a baja, próbálj megértő és türelmes lenni.

Néha lepd meg egy-egy apróbb dologgal, pld. ok nélkül egy tábla csoki vagy hasonló, amit szeret.:D

A piros betűs napjain méginkább próbálj a kedvében járni, ölelgesd meg nem tudom, de én azt hiszem, mégjobban megszerettem a volt barátomat, amikor még akkor is éreztette velem, hogy szeret, amikor fájt a hasam és végighallgatta a panaszkodásomat is :'D

Türelem, szeretet, bizalom (ehhez kell egy egészséges önbizalom is), hűség, tisztelet... igazából elég sok dolog kell hozzá. Gondolj arra, hogy, ha tényleg egymásnak vagytok teremtve és szeretitek egymást, akkor úgyis együtt fogtok maradni. Lesznek majd, akik azt mondják, hogy "chh, úgysem fog sokáig tartani". Na, rájuk nem érdemes hallgatni! Ők sem látnak a jövőbe és néha jó elhinni az örökkét, legrosszabb esetben is csak csalódsz egyet:)

Ugyanannyira kell akarnotok a kapcsolatot meg egyáltalán az egészet. Ha csak te próbálsz meg mindent megtenni a boldogságáért, az kevés lesz. Ugyanakkor, sok esetben az is pozitívan hathat az egyik félre, ha látja, hogy a másik mennyire szereti őt. Ja és, mivel az írásodból nekem az jött le, hogy odáig meg vissza vagy a leányzóért, vigyázz, hogy nehogy a szerelmedből rajongás legyen :)

2018. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi #2es :)
2018. márc. 18. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Legalább nkd lesz egy csajod!
2018. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meselj, sikerult?
2018. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudasd vele mindig hogy szep, akkor is amikor olyan mint egy banyarem, viseld el a hisztiket, tartsd kordaban a feltekenykedest, legyel vele elfogado es ereztesd vele hogy nem kell mindig megfelelnie neked. :) ezek mindig bejonnek
2018. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!