Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha van pasim és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van pasim és mégis érzek valamit egy másik fiú iránt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve olyan kapcsolatban vagyok a párommal, hogy egyszer sem volt nézeteltérés közöttünk, nagyon hasonlóak vagyunk, tényleg összeillünk, ő az első barátom, de valamiért máskor is elgondolkodtam már azon, hogy vajon milyen lenne más fiúkkal elbeszélgetni, mert néha sajnos úgy érzem, mintha ez már egy házasság lenne.. és még csak 19 éves vagyok, és egy picit szabadnak szeretném érezni magam nem pedig folytogató kapcsolatban, szeretnék még megtapasztalni dolgokat, és van egy osztálytársam akivel mindig is jóban voltam és bevallota, hogy mindig is érzett irántam valamit csak sosem merte kimondani, főleg nem azután, hogy lett valakim.. de most bennem is felkavart valamit, és kérlek ne értsetek félre én nem akarok csúnyán viselkedni vagy megcsalni a barátom.. de össze vagyok zavarodva (jaj, a barátom 21 éves és neki volt már előttem egy 1,5 éves kapcsolata)

2018. márc. 19. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy egy kicsit fojtogatónak érzed a kapcsolatotokat és változtassatok.
2018. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ritka az olyan lány, aki az első pasijával éli le az életét, hiszen nem éli ki magát, nem próbálja ki a szexet se más pasikkal, meg mást se. De ezzel nincs gond, ha valaki az első kapcsolatában marad, ha az kölcsönös szerelemen alakul. Ismerek olyat, aki az első szerelmével van együtt 10 éve, és olyan 15 évesen jöttek össze. Persze, volt idő, amikor szakítottak, de hónapok múlva összejöttek.

A tanácsom:

Maradj a barátoddal, amíg úgy érzed,hogy igazán szereted, és nem akarod más lánnyal látni.

Ha már csak úgy, meg megszokásból vagy vele, akkor erőt kell venni, és szakítani. Utána kis időt hagyni, beszélgetni, ismerkedni lehet, de nem illik szinte egyből egy másik kapcsolatba lépni.

Ha van még kérdésed, írhatsz privátban.

24\L

2018. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondják ezt, hajt a véred vagy valami ilyesmi.

Fiataloknál gyakran előfordul ez a " mi van ha vele fogok megöregedni" kérdés.

Én egy valamit megtanultam, ilyenkor nem szabad tovább tolni ezt az egész dolgot mert csak rosszabb lesz és a társad is érezni fogja ezt a ráunást.

Majd amikor kitomboltad magad akkor esetleg újra próbálhatjátok.

21/F

2018. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy igy van élni kell az életet amíg lehet új dolgokat megtapasztalni.

Ha nem szereted már a barátodat akkor legyél vele őszinte.Ha szereted oldjátok meg ha vannak problémátok

De tegyük fel lesz egy új pasid az elején minden jó lesz nagy a szerelem de egyszer minden kapcsolatban azok a nagy érzelmek elmúlnak.Es mi lesz ott fogsz tartani mint most.Akkor utànna szakítasz keresel újat?Ez nem bántásból mondom.Ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban biza nem kell benne szenvedni akkor vess annak véget.De ha szereted őt akkor ne add fel a kapcsolatodat azért csak hogy új dolgokat próbálj ki mert megfogod bánni.

2018. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!