Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már 2 és fél éve van párom de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 és fél éve van párom de ez már nem szerelem viszont fél éve többet érzek egy nagyon jó barátom iránt aki eleiente csak barát volt de mégis úgyérzem jobbnak ha a párommal maradok. Viszont a szívem nagyon a másik fiú fele húz. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Rohadt nagy féreg vagy.



Ha nem szereted a párod akkor menj az új csávóhoz, mit kínzod tovább?

2015. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretem őt... csak valahogy a másik fiú is képben van és nagyon nehéz.. őt is már jó ideje nem tudom kiverni a fejemből.. de egyikük nélkül sem tudnék élni.
2015. okt. 15. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként mennyi idősek vagytok? nagy köztetek a távolság?
2015. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 körül vagyunk mind..
2015. okt. 15. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
nem azt szokták mondani hogy válaszd a 2.-at akkor? :) és a fiu tudja ezt hogy te hogyérzel? Amugy meg nemvagy féreg...az érzéseinket nem mi irányítjuk ;) :)
2015. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosan nem mi irányitjuk... a barátom tudja hogy nagyon jóba vagyok a sráccal és néha mondja is de közöttünk már nincs annyira nagy kapocs... csak megszokás viszont szeretem ha nem látom 1 hétig hiányzik viszont a másik srác meg állandóan a fejemben jár úgy imádok vele lenni..
2015. okt. 15. 22:20
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként tudja ő is és ő is többet érez irántam...
2015. okt. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!