Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok más lányokkal is ismerkedik?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg hogy a párom más lányokkal barátkozik. Bizok benne, tudom hogy fontos vagyok neki. De akkor is rossz érzés hogy más lányokkal beszélget. Szerintetek hülyeség? Vagy normális hogy rosszul esik?

2018. márc. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, egyik exem a kapcsolat közben más fiúkkal ismerkedett, pizzáztak, moziztak, stb... úgy voltam vele, hogy teljes mértékben megbízok benne, mert majdnem 10 éve ismertem, ráadásul nagyon depressziós típus volt, akinek barátokra volt szüksége. Valamint lányokkal is ugyanúgy ismerkedett és hetero volt, szóval gondoltam tényleg csak barátkozni akart, több fiúval én is találkoztam, 3-asban mentünk valahová, nem volt problémás a helyzet.

Egyszer amikor valahová mentek az egyik sráccal estig nem volt facen, mikor feljött és köszönt, megkérdeztem hol volt, azt mondta, hogy "lerobbant a kocsi út közben", majd személyes találkozónál megint kérdezgettem a dologról, és elszégyellve magát vörös arccal válaszolt mindenre, sokszor lekontrázva a saját állításait. :D Onnantól tudtam, hogy felejtős a dolog, szakítottam pár nap múlva, 1 hét után megkaptam az utolsó goodbye bj-m, majd pár nap múlva hivatalosan is összejöttek, így már biztos volt, hogy jól döntöttem. :D


Szóval igen, ha engem kizárva ismerkedne a következő párom emberekkel, akkor olyan 90% esélyt látok rá, hogy szakítani fogok.

2018. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, 3 éve boldog párkapcsolatban. Pár kivétellel csak lány barátaim vannak. Velük jobban megértem magam, kevésbé felületes a viszonyunk.

A barátnőmnek is sok fiú barátja van. Neki Ők a szimpibbek.

Mi egyenesek vagyunk egymással és bízunk is a másikban. Nincs féltékenykedés.

2018. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar volt ilyen barátom, es eleinte nem is volt bajom ezzel, de mikor mar mindenki azt hitte az egyik csajra, aki a “haverja” volt, hogy a barátnője, akkor teljesen kikeltem magamból (ugyanis allandoan olyanokat posztoltak, mintha járnának, pedig nem is, es volt egy olyan kép egyszer, hogy “ki a legszebb lany, akit ismersz?”, es alatta megjelölt engem, es azt a MASIK CSAJT IS. Bárki bármit mond, megalázó volt nekem!). Vitatkoztunk sokat miatta, es az lett a vége, hogy szakitottam vele, mert egyszerűen nem turtem tovább, hogy más lányokat olelget, meg szivecskeket küldözgetnek egymás posztjai alá... Jah es meg az is volt azzal a csajjal, hogy azért nem akartam először kezdeményezni nála, mert azt hittem, hogy a lany a barátnője, annyira közel álltak egymashoz... Huh, jo döntés volt nem kikeszulni. Nem vagyok féltékeny típus, de ez kiverte a biztosítékot.
2018. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kattoryory ***** válasza:
Zavarna, nekem kifejezetten rossz érzés, összeszorul a gyomrom és elsápad az arcom, kimegy az erő a vegtagjaimból ha ilyet tapasztalok (főleg ha látom is őket együtt), persze nemtudom hogy ez normális dolog-e, lehet nem normális a reakcióm de én ilyen vagyok
2018. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!