Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha valaki azért ismerkedi...

Gáz, ha valaki azért ismerkedik 12-13 éves lányokkal, mert ők még tapasztalatlanok, így nem fognak kinevetni a fiút, ha még nem tud jól csókolni például vagy nem volt még barátnője sem?

Figyelt kérdés
Míg egy 14-16 éves lány már sok fiúval csinálta és eléggé nagy önbizalma is van, így lenézi a félénk, kedves jó fiúkat, esélyt sem adnak neki, mert látják, hogy nem egy tapasztalt, mindenkit lealázó alfahím.
2013. dec. 12. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Törvényesen már lehet...
2013. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Azért álljon meg a menet.

- 16 éves fiú ne akarjon már 12 éves kislányokkal járni.

- A 14 éves lány semmivel sem okosabb, tapasztaltabb vagy bölcsebb, mint a nála egy évvel fiatalabb.

- Ha olyan lánnyal találkozol, aki kinevet, amiért tapasztalatlan vagy, hagyd a lányt.

- Nem minden lány ilyen.

- Főleg nem 16 évesen.

--> Aki 16 évesen annyira nagyra van magától és annyira tapasztalt, hogy kinevet és lenéz valakit, aki nem csókolózott, az vagy egy olcsó ribizli már most, vagy csak egyszerűen egy öntelt egoista p-csa. Nem hiszem, hogy ilyen lányokkal akarsz járni.

2013. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég gáz, mint ahogy az is, ha egy 14-15 éves már sok fiúval csinálta, és emiatt el is van szállva magától, és lenézi azt aki még tapasztalatlan. Sztem mindkét eset szánalmas
2013. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne idegeskedj ezen vannak normalis lanyok is:) ,en 14 vagyok es olyan fiuk jonnek be akik nem bekepzeltek es nem azzal dicsekednek hany lannyal fekudtek mar le,raadasul en is ilyen felenk lany vagyok nemcsokoloztam meg de erre buszke is vagyok nemfogom mindja odaadni magam az elso fiunak !
2013. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!