Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most hogyan tovább? (érzelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? (érzelmi hullámvasút)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy volt egy random, baromi jó, két napos kirándulásom a sulimból vegyesen, és volt egy eggyel felettem járó (12.-es) lány, akivel nagyon gyorsan és nagyon jól megismertük egymást, közeli barátok lettünk.


És ami nekem új volt, mert eddig nem volt szerencsém ilyen közelről ismerni ilyen embereket, az az, hogy élettapasztalatokkal teli nők, egyszerűen mennyire fantasztikusak. (órákig tudnám leírni, hogy miért, és mennyire nagyon)


Ezzel semmi baj nem is lenne, hiszen így jómagam tettem szert arra a tudásra, hogy szívesen lennék együtt egy hasonló lánnyal. (nem feltétlen vele, hisz idősebb, és van barátja)


A probléma ott van, hogy a ’crush’-ommal a kirándulás utáni napomra volt leszervezve egy randim. És a randi egészen jól ment, majd hazafele menet jöttem rá, mivel ő 9.-es belőle az hiányzik, ami nekem legjobban bejön (élettapasztalat) tudom, abból, hogy fiatal, ez nem következik, de ismerem annyira, hogy tudjam, hiányzik belőle.


Egyszerűen ez egy abszurd helyzet, hiszen életem egyik legjobb 2 napja volt ez a kirándulás, majd volt egy fa52a randim, és most emiatt a két dolog miatt érzem kiba52ott 52arul magam.


A szívem azt mondja, ne menjek bele ebbe a párkapcsolatba, és keressek valaki élettapasztaltabbat, de az józan eszem azt mondja, hogy folytassam hiszen, ha találnák is valakit, akkor is annak már lesz barátja, vagy ha nem, akkor nem lesz érdekelt bennem.


És komolyan mondom, örülnék, ha a randi nem ment volna jól, mert akkor most nem lenne problémám és migrénem. Ráadásul most kéne eldöntenem, hogy mi a fenét csináljak hiszen minél később döntöm el, annál valószínűbb, hogy valami balul sül el.


Más problémákra is rájöttem, azzal kapcsolatban, hogy ő ilyen fiatal, most főleg arra gondolok, eléggé rövid pórázon van, nem iszik alkoholt stb...


Kérlek mihamarabb segítsetek mert szétmegy a fejem.



2018. márc. 25. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a 9.es lanyok kb 15 evesek mig a 12.esek 18-19...sok 15 eves meg erettlen, de ha azt mondtad hogy jol erezted magad vele...

az idosebb lanyok nalad idosebb pasikkal kezdenek ki, nem tapasztalan fiatalokkal

de mivel neked ez ekkora dilemma ezert hagyd mind a kettot

2018. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Öhm amit te keresel egy nőben azt nem fogod megtalálni egy tizenkettedikes lányban mivel 18 év alatt szinte semmilyen élettapasztalatot nem tudott szerezni 🤦‍♂️🤦‍♂️
2018. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy konkréten vele lennék együtt, hanem egy tapasztaltabb lánnyal, és erre roszkor jöttem rá, hiszen pont most volt egy randim egy tapasztalatlan lánnyal, és úgy kéne kihátrálnom ebből, hogy véletlenül se törjem össze, és barátok maradhassunk (mert egyéb okok miatt 1-2 hetente muszály időt töltenem a közelében és mellesleg nem vagyok egy szemétláda)
2018. márc. 25. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "15 évesen nincs semmi élettapasztalata" sztereotípiát ledönteném. Nem egy "gyerek" van akit egyedül hagynak otthon, és neki kell eltartani az öccseit és/vagy húgait.

Szerintem amúgy maradj ezzel a lánnyal. Idővel lesz élettapasztalata, és te is átadhatod a tied. :D

2018. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!