Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napközben miért vagyok ilyen...

Napközben miért vagyok ilyen "hullámvasút"?

Figyelt kérdés
Reggelről nagyon fáradtan ébredek, sokszor a buszt majdnem lekésem, mert olyan fáradt vagyok, hogy fekszek tovább, de van amikor vissza is alszok. Aztán felszabadult vagyok, de délután 1 óra fele kezdek fáradni. Délután 4-5 óra fele már nem tudok koncentrálni a tanulásra, sokszor lehajtom a fejem és leragad a szemem. Ez az egész 1 hónapja kezdődött. Esténként 8 órát alszok. 16/F

2018. febr. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"Esténként 8 órát alszok."


Az kb. rendben van, de ha mégis álmosan ébredsz, akkor mégiscsak korábban kéne lefeküdni - és nem az utolsó percig aludni reggel, hanem időben felkelni ahhoz, hogy normálisan el tudj készülni. Amikor délután elálmosodsz, akkor is feküdj le aludni egyet! Akár csak fél óra is csodát tehet! Amikor álmos vagy, akkor aludj, az a legjobb, amit tehetsz. És semmi esetre se igyál koffeines kávét, energiaitalokat, meg hasonlókat, mert azok összezavarják a bioritmusodat.

2018. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat , nekem sokat segítettek . Nekem mar attól is volt ilyen amikor túlságosan ki pihent voltam és megszoktam a délutáni alvasokat is.
2018. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy jó és egy rossz hírem van!


A rossz hír hogy ez bizony depresszió lesz. A jó pedig hogy ezt már nagyszerűen lehet kezelni antidepresszívumokkal és pszichoterápiával!

2018. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, majd rögtön depressziógyógyszer...
2018. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!