Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 2 éves kapcsolatnak vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 éves kapcsolatnak vége lett és az ex egyből összejött mással, akivel 5 hónapja van, boldognak tűnik. De azt mondta ha szakítanak egyszer, majd felkeres. Hozzáteszem elég zűrösen váltunk el. Vajon ebből még lehet békülés valaha?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha lábtörlőnek még jónak érzed magad akkor simán.
2018. márc. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval már nincs rá esély, hogy ebből normális kapcsolat legyen újra?
2018. márc. 27. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged akarna akkor szerinted mással lenne együtt? Legyen már 1 szem önbecsülésed és ne legyél egy ekkora gyökér pincsije.
2018. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És neked ez nem lenne megalázó hogy akkor keres csak ha már a másik lánnyal nincs együtt?
2018. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“De azt mondta ha szakítanak egyszer, majd felkeres.“

Lefordítom neked, bár fájni fog, de jobb lesz így neked hosszútávon: Állj készenlétben, mert HA szakítanánk a szerelmemmel, akkor beugranék hozzád dugni, és lehetnénk szexkapcsolatban addig, amíg nem találok újabb szerelmet.


Szóval normális kapcsolat ebből már sohasem lesz. Sajnálom. Ideje továbblépned, nehogy megalázd magad azzal, hogy visszafogadod őt, ha majd beállít a farkával.

2018. márc. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek, bevallom, hogy túl naív vagyok. De csak mert sosem voltam ilyen szerelmes és nem látom a hibáit. Feleslegesen áltatom magam :(
2018. márc. 27. 02:12
 7/7 anonim válasza:
egyetertek a tobbi kommentelovel! en mar jartam igy, voltam ekkora hulye, te ne!
2018. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!