Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet valaha álompasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha álompasim?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki számomra tökéletes. Mert mindenkinek más az ízlése. De szerintem ez csak néhányaknak adatik meg és a többségnek be kell érnie olyannal, aki elérhető. Léteznek olyan fiúk akik nekem ebbe beleesnének, tehát nem valami kitalált illúziót kergetek. Viszont a legkevésbé sem én kellek nekik. Tudom hogy a külső nem minden, de ezek szerint be kell érnem olyannal, akivel csak lélekben van összhang, de testileg nem tud vonzani, vagy csak nagyon kicsit?


Leszögezném, nem párkeresési céllal írtam ki a kérdést, nem így tervezek rátalálni a szerelmemre (ha lesz).



2017. nov. 6. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
mindenkinek lehet
2017. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Hm,pont ezen gondolkoztam tegnap én is...

Hát,lassan 30 leszek,én már nem hiszek benne,hogy találok olyan férfit akitől lejesen oda lennék kívül-belül.Na és ugye ez fordítva is igaz lenne...

2017. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Hát figyelj..mindenkinek van egyfajta ideálja. Nekem van egy fiú aki kívül-belül a zsánerem. Kb olyan mintha valami tündérkeresztanya az álmaimból pattintotta volna ki. Olyannyira tökéletes számom hogy túl vagyok egy elég komoly kapcsolaton is de még mindig minden fiút hozzá hasonlítok. Viszont ő sajnos elérhetetlen számomra ( jelenleg mással van meg messzi is van tőlem) de amúgy 10 év alatt nem volt olyan pasi akit ne hozzá hasonlítsak vagy akit jobban láttam. Szóval igen van esélyem hogy találj egy olyan fiút aki tökéletesen illik az elképzeléseidbe. De remélem te szerencsére b leszel mint én..
2017. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Igazából szerintem változni fog a véleményed az álompasi kapcsán. Általában akikre azt mondaná egy nő, hogy húúú "ez megérne egy fehér lepedőt" az belsőleg egy kapal sz.. (ez csak az én tapasztalatom). Vannak a középkategóriás fiúk aki átlagban elmegy és belül sem egy pö**cs...és vannak a hát, hogy is mondjam a nyo**mik. Gondolom ezt nem kell részletezni. Szóval ezzel arra akarok célozni, hogy tökéletes pasi nincs! Ahogyn tökéletes nő sem. Ha majd rád talál az igazi, már nem az lesz a fontos, hogy hűűű most akkor ez melyik kategória is merjek vele mutatkozni?! Az a baj a legtöbb nő-vel, hogy így gondolkozik " be kell érnem olyannal, akivel csak lélekben van összhang, de testileg nem ", " és a többségnek be kell érnie olyannal, aki elérhető". Itt a probléma. Hogy lehet olyan fiúval járni, vagy beérni aki konkrétan nem tetszik és ha jön egy jobb akkor csak ejtem?! Miért várnál olyan fiúra akinek nem kellesz? Tessék csak ismerkedni és nem Tom Cruise-t keresni.
2017. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak a magam tapasztalatát tudom leírni:

elérhettem volna az álompasit, akiről hosszú évekig azt gondoltam, soha rám se nézne. Aztán, ahogy 16 éves lányból 19 éves lettem, felfigyelt rám. Ő olyan 7 évvel volt idősebb nálam. Több okból mégsem akartam valóra váltani ezt az álmot: egyrészt a srác 4-5 évvel korábban egy nagyon nagy szerelmi csalódást élt át és ismertem a lányt látásból és mindig arra gondoltam, én csak a szamár lennék a ló helyett. Nagyon szép lány volt. Másrészt a srác túl hirtelen haragú volt és a kutyákat se szerette. Szóval elhatároztam, hogy nem reagálok a közeledéseire. Elég undok lettem vele, de majdnem belepusztultam. Hosszabb szünet után újra kedveskedni próbált, de leráztam magamról, igazából soha nem mondtunk ki semmit, de azt gondolom, tudnia kellett, mi zajlik bennünk. Én legalábbis sokszor éreztem azt, hogy átlátok rajta, mint a szitán. Lehet, hogy ő kevésbé volt jó emberismerő, mert név nélkül kipanaszkodta magát egy közös ismerősünknek, hogy mennyire tetszik neki egy lány, akinél biztos hogy semmi esélye, mert az a lány olyan rideg vele szemben. Aztán feleségül kért egy lányt és amikor a közös ismerősünk kérdőre vonta, letagadta, hogy rólam beszélt volna akkor, amikor ki volt bukva. Én tudtam, hogy azt a lányt se szereti úgy, mint azt az első nagy szerelmét, végül mégis ez a lány dobta őt. Utána feleségül vette az ismerősi körömben lévő egyik legcsúnyább lányt. Én azt gondolom, mivel tudom, milyen volt az a lány, akit sose felejtett el, hogy úgy gondolkozott, mint te és végül beérte kevesebbel. Keresett magának egy anyukát, akihez jó hazamenni, de aki sose lesz számára a NŐ.


Nagy csalódás után hajlamos ilyesmire az ember. Én utána évekig rá se bírtam nézni más srácra. Igazából 10 évig nem lettem szerelmes. De közben lett egy élettársam, akivel minden randevúnkon arról álmodoztam, hogy azt próbáltam elképzelni, nem ő van mellettem, hanem az a srác. A leendő élettársam nagyszerűen énekelt, kedves romantikus fiú volt, képes volt órákon át zongorázni és énekelni nekem szerelmes dalokat, de én közben arra a másik srácra gondoltam. Mondjuk megmondtam neki, hogy nem szeretem, de egyszerűen nem tudtam levakarni. Borzasztó boldogtalan voltam mellette, mindig az az érzés kísértett, hogy nekem csak ennyi jutott. Aztán egy másik fiúért elhagytam, amikor végre szerelmes lettem. Ez a fiú lett a férjem és a kislányom apja és közel 1 évig azt hittem, benne megtaláltam a tökéleteset. Csak aztán erőt vett rajtam a gyanú, hogy az érzés nem kölcsönös. Ez végül tönkretette a váratlan boldogságot, azóta se tét vissza igazán. Ma már nem szeretem őt, ő pedig szerintem soha nem is szeretett szerelemmel. Valószínű ő is keresett magának egy anyucit. De ő nem azért ilyen, mert valami nagy súlyos szerelmi csalódást hurcol magával, egyszerűen csak nem tud szerelmes lenni. Se belém, se másba. Soha nem volt szerelmes.


De hát ez csak az én tapasztalatom. 39 éves vagyok, már feladtam, hogy valaha is kölcsönös szerelemben legyen részem. Van egy kislányom, és ő elég a boldogsághoz. Több, mint elég!

2017. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlen kell hogy az álompasi legyen. Viszont hogy lehetne együtt valaki olyannal akihez nem vonzódik? Vannak ezek az eszméletlen helyes férfiak, de hiába olyan, ha belül üres, vagy bunkó. Ha van benne ami megfog külsőleg, vonzódok hozzá, és még normális is akkor az maga a tökély. Ahhoz hogy legyen egy playboyod aki még jófej is rendes is kedves is ahhoz nagyon nagy szerencse kell. Persze embere válogatja, de nem tudnék pl olyannal együtt lenni aki bár kedves stb de csúnya, de olyannal se aki meg egy Top10es de lekezel, rosszul bánik velem.
2017. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem playboyt szeretnék, csak régebben azt hittem, nem túl nagy elvárás, hogy számomra vonzó is legyen, akivel jól megértjük egymást. Sajnalom, hogy többeknek nem jött össze, eddig én nagyon is hozzájuk tartozom. Szoktam esélyt adni mindenkinek, aki belsőleg szimpatikus, csak eddig egyszerűen nem tudtak semmit kiváltani belőlem kinézetre.
2017. nov. 7. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért nem lehet ezt csinálni. Az egy nagy kamu hogy csak a belső értékek fontosak. Akkor lesz jó ha mindkettő megvan.
2017. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Őmm, én fiú vagyok, de jobbat kaptam lányba mint az álom :'D
2017. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valakihez olyan szinten fogsz egyszer kötődni lelkileg, hogy már szerelem lesz a dologból, fel fogod fedezni a vonzót a külsejében is.
2017. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!