Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem ezt a lányt valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a lányt valaki segiteni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj tetszik külsőre, de ennyi igazából annyira nem érdekel csak "bepróbálkoztam" nála de csak mert szeretek néha csajozni semmi egyéb.


Viszont majdnem összekavarodtam vele, nem nyiltan de elmondtam neki hogy lefeküdnék vele vette az adást és hát lejött neki hogy mit is akarok.



Azóta egyszer beszélgettünk ami nem sikerült valami jól, mert azt mondtam neki (de tényleg éreztem) lényegében hogy hazudós.


Erre ő felkapta a vizet, és a beszélgetés után megsértődve felpattant majd elment :D


Igazából nyilván megértem, de nem tudtam mit csinálni tényleg ezt éreztem.


Utána akárhányszor elmegyek mellette kicsit lenézően néz rám, normálisan de kicsit furán köszön. Nem vagyok énsem valami normális eset, ahol élek elég nagy hirem van és elég rossz értelemben sajnos szóval nem tudom.


Néha bemegyek oda ahol dolgozik ilyen kajálda féle a napokban is ez történt.


Majd ott volt egy ismerős csaj akivel szintén majdnem összejöttem régen de ezt leszámitva elutasitó voltam, próbáltam normális lenni mindenkivel de a f**om kivolt.


Aztán vele beszélgettem közben ez a csaj igy mosolyogva nézett, én is belenéztem a szemébe majd miután meg kaptak a kaját azt kijöttem, bár őszintén szólva nem éreztem magam valami jól.

Ezután a csaj annyit mondott hogy "jóétvágyat"normálisan mondta.



Megvárta amig kijövök majd utánam szólt, vagyis gondolom a többieknek mondta vagy én nem tudom "azt hittem elhiszi"


:D Most nem értem, ha utál akkor miért törődik velem, vagy annyira utál hogy már ideges rám?


Nem értek a kicsi jelekből miért volt ez női szemmel?


Köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 28. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
női szemmel? nekem te nem tűnsz többnek 13nál se :D
2018. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!