Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan csábítsam el azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el azt a lányt aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Azt hozzá tenném hogy én is bejövök szerintem neki

Valakinek valami ötlet? Jöhetnek kicsit extrábbak is ! :)



2018. márc. 14. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
bmw kulcs csodákra képes
2018. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam
2018. márc. 14. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, érdeklődj iránta, éreztesd, hogy nagyon fontos számodra. Legyél mellette, számíthasson rád. Hívd randira, és ha igent mond, nyert ügyed van, de ne siesd el túlzottan a dolgokat, bár ahogy érzed. Ha a lány romantikus, és szereti az ilyet, akkor vihetsz neki virágot is, vagy ami még jobb, csokit, annak minden lány örül, azzal nehéz melléfogni. Figyelj rá, és hallgasd meg. Vidítsd fel, ha szomorú. Legyél önmagad, és ő is lehessen önmaga melletted. Nevettesd meg. Sokszor. Beszéljetek sokat. Legyél bátor, de ne legyél túl nyomulós. Figyelj rá, legyél úriember. El sem tudod képzelni, hogy az apró figyelmességek mennyit számítanak, és milyen jól esnek.
2018. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!