Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem merem haza hozni a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem haza hozni a barátnőm. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak én mentem hozzá, és a házuk nagyon szép és elegáns, de nem egy palota, inkább tehetősebb családi ház. A miénk viszont sokkal kisebb és régi parasztház, nincsenek vadiúj cuccok benne, de nem egy omladozó romhalmaz... Barátnőm nyaggat, hogy mutassam már be a szüleimnek (lassan 3 hónapja járunk) és folyton csak halogatom. :/ Tudom, hogy nem húzhatom a végletekig, de az ő házuk egyszerűen sokkal magasabb szinten van és nem tudom, hogy hogyan reagálna...
2018. márc. 28. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret nem a házatok fogja érdekelni. ÉS nem is az anyagi helyzeted. Ha e miatt szakít akkor jobb is ha szakít, ilyen csajjal ne járj.
2018. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szégyellem, hogy annyira túlzsúfolt a házunk. :/ Nincs is külön fürdőszoba és konyha, egyedül a wc van külön. már tervezve van az átépítés, de nem tudom mikorra
2018. márc. 28. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Rakj rendet. A szobád pedig rendezd átt, hogy minél jobb legyen!
2018. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mond el neki hogy ti nem élzek olyan fény űző életet mint ők hogy ne érje váratlanul amit lát :)

Tanácsra van szükséged írj privibe és próbálok segítek

2018. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszetüen mondd el neki, hogy nem vagy büszke a házatokra és nem szerrtnéd őt oda vinni. A szüleiddel meg mas helyen is talalkozhat/bemutathatod neki. :)
2018. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az 1.nek igaza van. Én is lány vagyok és egy olyan srac jön be akjnek nem olyan a házuk mint nekünk(bocsánat, de ez így van) az övéket szerintem ugy vették mimeg úgy építettük. Aztán? Mi lesz akkor ha nem tetszik neki. Hidd el akkor nem is szeret igazán. Ha csak ezt nézné akkor te biztos jobbat érdemelsz! Ez ne zavarjon. Mond neki hogy nem egy palota aztan kész.


Hidd el! Ha őszintén szeret, akkor nem ezt fogja nézni.

2018. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek :)
2018. márc. 28. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem pénz éhes akkor mutasd be mert őt a családod érdekli és nem a pénz és ennyi
2018. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a penz meg a lakas vagy a kulso szamit egy kapcsolatban.

Ha igazan szeret valaki vkit elfogadja olyanak amilyen.

Senki nem lehet tokeletes es nem hasonlitgatni kell es biztos vagy benne hogy csak a szuleidet akarja meg ismerni. Ha meg elhagy akkor valoban nem is szeretet teged.

2018. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!