Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitévő legyek, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj esti gimibe és rohadtul tetszik. Nem tudok róla semmit, még a nevét sem xdd. Viszont mikor össze futunk mindig köszönünk egymásnak, nem osztálytársam. Ez egy felnőtt suli, szerintem kb 22 éves csajszi lehet. Nem tudom mit tegyek, lehet van már barátja akivel lakik, de lehet hogy singlie stb. Neheziti a dolgomat az hogy cigány vagyok, jó értelemben rendes. Sokszor kaptam pofára esést, csajozásba f.s vagyok xd. Szóval mit tegyek? Nem akarok mégegyszer csalodni, egy isten a csaj, bombázó. Am a csaj fehér. Ötletek? A rasszista, trollkodók hagyjanak. Rendes választ. Kösz. A helyesírásért bocsi, csak a billentyű egy trágya f.os.

20/Roma fiú



2017. máj. 23. 11:42
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem először beszélgess vele. Mondjuk kérdezz meg valamit pl.: Mennyi az idő, vagy keresel valami vagy valakit, ilyesmi. Kezdd el megismerni, mutatkozz be neki így biztosan ő is megmondja a nevét. Legközelebb amikor köszöntök egymásnak akkor szólítsd le és beszélgess vele. Majd úgy is kiderül ilyenkor, hogy rasszista vagy nem. Sajnos sok az előítéletes ember. Meg a lányok szeretik ha megdícsérik őket, ha már beszélgető viszonyban vagytok akkor bókolj neki pl.: Jó a frizurája, szép a ruhája vagy ilyesmi.
2017. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát kezdeményezek? Nem akarok pofára esni.
2017. máj. 23. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ne nyomulva kezdd,úgyis kiderül szívesen társalog e veled vagy nem,ha nem küld el vevő lehet rád ha elküld az ellen meg semmit nem tetehtsz
2017. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, de mit mondjak neki?
2017. máj. 23. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"Köszi, tehát kezdeményezek? Nem akarok pofára esni."

Arany drága bogaram! Biztosíthatlak, senki sem szeret pofára esni. Sajnos azonban ahhoz, hogy megtanulj csajozni, el kell szenvedni egy párszor. Ugyanis csak a saját kudarcaidból tudsz tanulni. A csajozás olyan vizsga, ahol mindenki egyéni kérdéssort kapott, így nem tudsz a szomszédról puskázni. Próbálkozni kell, és utólag végiggondolva kiszűrni, hogy mit csinálunk rosszul. Ha belegondolsz, így igazságos. Evolúció nagymester annak idején így biztosította, hogy csak a jók, a tanulni tudók találjanak párt, s így csak az ő génjeik jussanak tovább.

2017. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!