Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire "gáz", ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire "gáz", ha a lány idősebb fél évvel a fiúnál?

Figyelt kérdés

Pontosan 6 hónappal vagyok idősebb a fiúnál és valahol azt olvastam, hogy az ideális korkülönbség, mikor a fiú 2 évvel idősebb a lánynál. Szerintetek ez nagy gond?


/ Kinézetre egyáltalán nem látszik, hogy fiatalabb nálam, magasabb is nálam vagy 7-8 cm-vel /


2018. márc. 29. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gond. Sok olyan párt ismerek ahol a lány idősebb.

Még olyat is ahol nem csak fél hanem 2-3 évvel.

2018. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2018. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elegem van a "gáz,nem gáz" kérdésekből!!


Nézd,az hogy xy mit gondol,mi lenne az ideális a korral,magassággal és bánom is én mivel kapcsolatban,az nem jelenti azt,hogy annak úgy kell lennie. Nem gáz,nem gond,ha a lány idősebb,sem 6 hónappal,sem 2 évvel,egészen addig míg mindketten egy olyan kapcsolatban vagytok,amiben kölcsönösen jól érzitek magatokat. Ha egyikőtöket sem zavarja,akkor nem "gáz". Más pedig ne érdekeljen.

2018. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónap az semmi.
2018. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy te ezt mennyire tartod gáznak. :D
2018. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Halottam olyan sztárpárról os akiknél a nő 10 évvel idősebb és úgy lett gyerekük.

Igazáol semennyire nem gáz. Most mért lenne az. Ri boldogok vagytok az a lényeg.

2018. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gond!Én egy évvel idősebb vagyok az osztálytársaimnál, mégsem számít, hogy ki tetszik vagy ki nem. Főleg csak fél év. Az nagyon kevés, nem fogja ezt senki észrevenni:)
2018. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 év korkülönbség van a párommal 13/L
2018. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fél év?? Úristen,olyan mintha nem is lenne.


És ha szereted kit érdekelne, még ha gáz is lenne? De nem az.

Ha meg emiatt otthagynád vagy nem érdeklődnél iránta nem ő kell neked.


És a másik. Ideális korkülönbség. Ugyanmár. Ez egy statisztika, egy összesített valaminek az átlaga. Közel sem fedi le a valóságot. És milyen jó is volna ha csak ezen múlna hogy jó lesz-e egy párkapcsolat.


És ne mondd már h minden boldog pár akivel találkoztál,emiatt lenne boldog.

Valószínű nem is ennyi a korkülönbség mert ez így ritka h összejön.


És a kor amúgy is egy szám. Semmit nem mutat meg azon kívül hány éve élsz. És nincs kihatással sem az intelligenciára, sem az érettségi szintre.


Nőjjünk már feel🙏🏻

2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!