Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Egy kapcsolatban titeket zavar, ha a másik fél nincs azon a szellemi szinten, amin ti?

Figyelt kérdés

Mennyire zavaró ez egy kapcsolatban? Miről tudtok ilyenkor beszélni? (Ez azokra vonatkozik, akiknek van igénye mélyenszántó beszélgetésekre, és nem csak azt beszélné meg a barátjával/barátnőjével, hogy Zimány Linda kivel kavar mostanában. :D)

Ja és a kérdés tartós kapcsolatokra vonatkozik.

Írjatok tapasztalatokat is légyszi!



2018. márc. 24. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre tapasztalat hijján nem tudok kielégitö választ adni.

Csak annyi, hogy két ember ha jol érzi magát akkor eleinte nem látszik, de a késöbbiekben megmutatkozhat aminek szerintem nem feltétlen kell szakitáshoz vezetnie.

2018. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted simán működhet így is egy kapcsolat?

Akkor ezt csak én nem látom így? Én szerintem megbolondulnék, ha én lennék az okosabb, de ha fordítva lenne, akkor meg kellemetlenül érezném magam, hogy biztos hülyének néz, meg ilyenek. (Látványosabb különbségek esetén)

2018. márc. 24. 10:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kezdek olyannal kapcsolatot, aki nem intelligens.
2018. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nincs azon a szellemi szinten még mindig azt jelenti, hogy intelligens és lehet vele mélyebb dolgokról is beszélgetni, akkor jöhet. Ha nem, akkor nem jutunk el odáig se hogy megtetsszen.
2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szükséges, hogy ugyanolyan szinten legyünk és együtt fejlődjünk, kizáró ok ha értetlen, ignoráns, hisztis, azaz buta lenne.
2018. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

próba szerencse, elsőre kevesen mennek bele mélyenszántó beszélgetésekbe..idővel változik majd, vagy nem...ha nem akkor szakítás...de így előre nem tudhatod

én is így vagyok most

2018. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6# szerintem lehet tudni elore, legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy akivel elsore csak felszínes beszelgeteseim vannak, azokkal kesobb se leszunk egy hullámhosszon.
2018. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én nem bírnám azt, ha a partnerem nem lenne olyan szellemi szinten mint én. Szeretek értelmes dolgokról beszélgetni és ha erre a másik fél nem kapható akkor nálam semmi esélye sincs.

Egyszer pl. A balsors egy olyan sráccal hozott össze, aki öt évvel idősebb volt nálam de semmi értelmes dologról nem lehetett beszélni vele. Gyorsan le is építettem a kapcsolatot.

De egyszer volt szerencsém olyan fiúhoz is, aki három hónappal fiatalabb volt nálam mégis nagyon értelmes volt és egyébként okosabb is volt nálam de ez nem zavart mert így legalább mindig tudott újat mondani.

Szóval szerintem, ha nagyon nem vannak az emberek azonos szinten felesleges a próbálkozás. De ha minimális az eltérés a két fél között az jó is lehet, hiszen így tapasztalhatnak új dolgokat is.

🙃

2018. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igaz is, ezt teljesen elfelejtettem, hogy akinek ez számít, (nekem is) az már elvből azokhoz fog vonzódni, akik intelligensek, értelmesek, tehát nincs is nagy esélye, hogy kialakuljon kapcsolat, de még vonzódás sem.

Köszi a válaszokat!

2018. márc. 24. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak 7 osztálya van meg. Nekem érettségim és két szakmám van. 6 éve vagyunk együtt. Kb 1 éve kezdett el idegesíteni hogy úgy olvas (már ha lehet azt annak nevezni) mint egy kisgyerek szótagol, szavakat nem bír kiolvasni szerintem dixlexiás csak sza rtak rá a szülei mert amúgy számolni meg úgy számol mint egy zseni, meg nem buta így ha beszélgetsz vele, ő tipikusan az az ember aki egy villanyoszloppal is eltud beszélgetni. Sajnos rossz helyről való őt az utca nevelete, de szeretjük egymást néha szoktam oltogatni hogy analfabéta meg stb ő meg hogy ne okoskodjak de ennyibe merül ki nálunk ez a téma semmi hátrányunk nincs ebből. Tisztába van a saját adottságaival csak a családom előtt szégyelli magát. Családom is néha piszkáll, hogy találhattam volna "jobbat", de messze nem érdekel senki. Szeretjük egymást közös házra gyűjtünk együtt tervezzük a jövőnket.
2018. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!