Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van pasim de úgy érzem sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim de úgy érzem sokkal jobban érdekel egy másik srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na most az a szituáció történt, hogy hát eljöttem gimibe...már eleve volt barátom akivel most már 8hónapja együtt vagyunk. Sajnos táckapcsolatbam élünk de ez van. Na most és 2hónappal ezelőtt őt szerettem a világon a legjobban. Erre jött a gimi.

Eljöttem gólyatáborba és találkoztam egy sráccal aki az osztálytársam(!!!)és már ott is eléggé felkeltette az érdeklődésemet, de nem is értem miért. Ráadásul külsőleg sem egy helyes fiú...de valami mégis megfogott benne....ilyen nagy metallica fan hosszabb fekete haja van ami amúgy elég "aww"-n áll neki és alatta üeg világító kék szemek...

De maga az arca nem szép.

Aztán most suliba nagyon nagyon jóba vagyunk és a véleményünk meg annyira hasonló mindenben!

Na de az a böki, hogy nekem ott a barátom. Úgy érzem már nem érzem azt iránta amit anno. De szegényt annyira nem akarom megbántani, meg ő az az ember az életembe aki a legtöbbet tett értem. Mindig ottvolt akkor is ha más nem. Tudom hogy el kéne neki mondanom az egészet, de ő nagyon összetörne és félek, hogy nagyon nehezen fogadná el mert ő egy iszonyatosan ragaszkodó típusú ember.

Mondjuk tegyük fel hogy szakítunk....de az a srác aki annyira bejön ő meg az osztálytársam!!!

Ti mit tennétek?



2017. okt. 14. 23:27
 1/4 anonim válasza:
83%
Mi???? Üveg szeme van? Szegény..
2017. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most amúgy felröhögtem (természetesen nincs üvegszeme de vettem a poént)
2017. okt. 14. 23:42
 3/4 anonim válasza:
76%
Bármikor előfordulhat, hogy megtetszik valaki más. Ha olyan sok mindent tett érted és szeretted, akkor miért nem próbálod inkább ezt a kapcsolatot rendbehozni? :) Persze mindig izgalmas egy új kalandba/kapcsolatba belekezdeni, ha a régi már unalmasabbá válik, ez ismerős érzés. De... mindig ott volt Neked, nem érdemelné meg, hogy Te is mindig ott legyél Neki? A helyedben leküzdeném az érzést, amit a másik srác iránt érzel (lehet csak egy átmeneti fellángolás, nem?) és helyette inkább próbálnék több időt tölteni a barátommal és színt vinni a kapcsolatunkba. Egy értékes dolgot miért cserélnél el egy ismeretlenre?
2017. okt. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az új valóban mindig izgalmas. DE.Egy olyan kapcsolatban megragadni, ami már nem nyújt nekünk akkora örömöt sem jó, szerintem. Viszont saját tapasztalatból beszélek, hogy annál rosszabb nincs, amikor az osztálytársunkkal jövünk össze. Nem az az időszak a rossz, amikor együtt vagytok, hanem ami utána jön, azaz a szakítás. Lehet ezt szépen lerendezni, de az is a pakliban van, hogy eldurvul a helyzet, és az osztálynak két részre kell szakadnia. Egyik melletted, másik mellette. Persze, amikor még el sem kezdődött valami, szörnyen pesszimista dolog egyből a szakításra gondolni. Csak jó ezt is számításba venni.

Ha már nagyon boldogtalan vagy lépned kell. Biztosan meg fogja viselni, de szakításra előbb vagy utóbb sor fog kerülni, ha ez a helyzet. Halogatni,nyújtani ezt az egészet pedig nagyon rossz. A saját boldogságod viszont mindennél fontosabb. Ebben egy picit legyünk önzők. Azt tanácsolnám előbb nézd meg, mit tudsz még kihozni a jelenlegi kapcsolatodból. Aztán azt is, milyen lenne a fekete hajú fiúval a kapcsolatod. Melyik érné meg jobban?

Tény, és való, hogy ha rá mindig számíthattál, úgy lenne igazságos, ha ő is ugyan ezt kapná tőled. Egyetértek az előzővel, megéri megpróbálni rendbe hozni a kapcsolatot. Újra fellobbantani a szikrát. Lehet nálad a mostani osztálytársad iránt érzett dolog csak egy kezdeti fellángolás, és nem vezetne sehova.

2017. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!