Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Maradjak a barátommal vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátommal vagy szakítsunk?

Figyelt kérdés
A barátommal körülbelül hét hónapja vagyunk együtt. Végig távkapcsolat volt, heti egyszer találkozunk és akkor is társaságban. Én kezdem úgy érezni, hogy elhidegülünk. Először még izgi volt a várakozás, de most már öritő. Mivel csak szombaton találkozunk ezért nem megyek sehova a barátnőimmel ha hívnak. Akkor is lemondom ha amúgy mennék de akkor árulónak érezném magam amiért nem a fiúval vagyok. Aztán és most kérlek ne ítéljetek el, de van egy másik fiú. Csütörtök délutánonként együtt raktározunk a helyi könyvtárban. Már randira is hívott de én elutasítottam, aztán meg ezen bánkódtam és közben ostoroztam magam amiért van barátom és másra gondolok. Az is nagy gond hogy a barátommal alig ismerjük egymást mint mondtam általában nagyobb társaságban találkozunk, ahol persze foglalkozik velem de csak az alapdolgokkal: kézfogás, ölelés, csók. A barátainak is hiányzik, közölük is néhányan vidékre mentek suliba és csak szombaon tudnak találkozni. Vasárnap a szüleivel van aztán már háromkor megy is vissza a koleszbe. A pénteket pedig az apjánál tölti. Megírnátok hogy mit gondoltok a helyzetemről?

2018. ápr. 1. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg ezt vele. Mondj el neki.mindent,hogy mit érzel és őszintén mond el neki a másik fiús dolgot..Ne titkolózz
2018. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1. szerintem ez nem jó ötlet! Csak idegesíti vele az aktuális pasiját, velem is megcsinálták már ezt, és én szerettem a lányt akivel voltam - ez napig tartó nem alvást és idegeskedést okozott. Véleményem szerint ez egyszerű: ha tudod hogy most rossz neked, akkor szakíts, ha szereted és nem akarsz szakítani akkor meg maradj ebben a kapcsolatban.
2018. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy szerelmes belé (hogy is lehetnél, ha alig ismeritek egymást?!), és szerintem ez hosszutavon nem fog működni, lehet húzni a szakítást, de minek, ha ez láthatóan nem jó neked? Ha szeretnetek egymást mást mondanék, de nekem nem úgy tűnik. Ha te úgy érzed, hogy szereted akkor beszélj vele erről, ha nem szereted akkor is mondd el neki őszintén az okot, ami miatt szakitasz vele. Ez az én véleményem, neked kell tudnod/érezned.
2018. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szánalmas vagy!Csak mert párkapcsolat és "alig"találkoztok azt meglehet oldani nem csak te vagy abba!Ha meg nem szereted akkor szakits vele.

15L 18F 2 éve együtt 300 km tavolságba:)

2018. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem kapcsolat, ha még azon a heti egy talin se vagytok kettesben. Nem csoda, hogy elhidegültök és alig ismeritek egymást. Ez nem szerelem, hanem kirakat a haveroknak. Szerintem a másik srácot sokkal jobban ismered, mint azt akivel elvileg "szerelmesek" vagytok, és ez 7 hónap után elég furán hangzik, valljuk be. Nem csoda, ha a második srác kezdi kitúrni az elsőt a gondolataidból. Döntened kell: vagy a pasiddal maradsz, de normális távkapcsolatban, azaz sok kettesben töltött idő, egymás megismerése stb. vagy szakítotok és a második sráccal próbálod meg.
2018. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!