Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk,és nagyon elromlott már a kapcsolat. Az elejében még jó volt minden, látszott rajta,hogy nagyon szeret, mindig örült nekem, puszilgatott órákig,ölelkeztünk. Viszont már akkor képbe került az exe, aminek nem örültem,de leszartam mindig. Aztán külön bulizgattunk,és megtudtam,hogy az exének engedett ilyesmiket,hogy a nyakát puszilgassa,meg együtt bulizgattak, én nem voltam ott. Eljött az ősz..ekkor nagyon-nagyon rossz volt minden,megcsaltuk egymást.. ő az exével engem.. Nagyon rosszul voltunk mindketten,azóta próbáljuk rendehozni a kapcsolatot,sokat sírtunk,sokat beszélgettünk erről az egészről,de nagyon mély nyomot hagyott bennem az exével az ügye. Ezenkívül utólag megtudtam,hogy a haverjainak mindig más lányokra csorgatta a nyálát,viszont nekem ő volt a tökéletes,és nem csináltam ilyeneket.. Mostanában annyira elmérgesedett a kapcsolat,hogy sokat veszekszünk,élőbe képes a kezemet megszorítani,ellökni engem.. Ilyenkor mindig mérgemben szakítanék vele, de végül nem,mert félek,hogy szakítás után mégjobban szarul fogom érezni magam.. Ma fogok vele találkozni megint,és beszélgetünk,hogy lehet szét kéne már válni.. De sokszor szakítottunk már 1 napra,de olyankor mindig visszakönyörögte magát hozzám.. Félek egy kicsit, hogy mi lesz,mert ha ő emlegeti a szakítást,akkor előtör belőlem a sírógörcs, annak ellenére,hogy tudom,hogy nincs minden rendben,és csak rosszabb irányba fog változni.. 17 L és F
2018. márc. 4. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakits vele ezt már nem lehet helyre hozni.főleg hogy más lányok után fut.meg az exe is érdekli még őt.Hagyd el a francba meg érdemli.Aki nem hülyéges azt dovni kell.
2018. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"hűséges
2018. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!