Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem egy fiúval akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki1816 kérdése:

Összejöttem egy fiúval akivel 3 hónapja vagyunk együtt. Mit csináljuk? Titokba folytassuk amíg 18 nem leszek? Mert szakítani nem akarunk. De így alig találkozunk.

Figyelt kérdés
Amikor itthon el mondtam veszekedés volt. Így titokba vagyunk együtt csak az ő szülei tudnak róla.
2018. ápr. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagyto
2018. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagytok?*

Véletlenül elküldtem előbb

#1 voltam

2018. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18
2018. ápr. 2. 13:17
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis 5 hónap és 18 leszek
2018. ápr. 2. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én testvéremmel is ez volt.Amikor elmondta itthon veszekedés volt. Ugyhogy ők titokba vannak csak együtt. De azért hozzá kell tennem, hogy ha a szüleidnek nem tetszik a srác annak csak kell legyen valami oka. Testvérem barátja senkinek nem szimpi csak neki, de hiba beszél vele az ember. Egy fiú jön megy, ne tedd tönkre a szüleiddel a kapcsolatodat egy olyan fiú miatt aki nem lesz ott veled örökre.
2018. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 honap az nem olyan sok.

Azt te se tudhatod hogy ők örökre lesznek e együtt, és ha a szülei, akkor nyilván el kell fogadniuk. Nem a szuleidnek kell vele lenni, hanem neked.

Az én páromat se szeretik, pedig semmi rosszat nem csinált. Annyi hogy nem szeret beszélni és nem is beszél sokat velük, aki a családba vagy ugye barát barátnő, ők meg beszélnek többet. A rossz hibákat itt is egyből észre veszik, de ha valami jót csinál, az semmi sem.

2019. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!