Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tehetek valamit érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már kezd kialakulóban lenni valami, de mégis sokszor gondol az előző kapcsolatára, és hiszi azt hogy az a kapcsolat miatta nem ment, hogy ő vele nehéz, emiatt kétségbe van esve stb..Mindenesetre azt mondta ő nekem, hogy nyugodjak meg mert nem miattam nem szeretne még belevágni a kapcsolatba. Én próbálom mindig jobb kedvre deríteni őt, foglalkozok vele, elterelem a gondolatait, ez azért szokott is sikerülni, értékeli is de érezhető hogy nincs teljesen rendben. Esetleg van olyan dolog amit még megtudnék érte tenni? Vagy csak szimplán adjak neki időt?
2018. ápr. 2. 15:47
 1/2 Viki1816 válasza:
Szerintem kis időt adj neki,és sokszor találkozzatok.
2018. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem tudsz tenni. Ne szekáld.
2018. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!