Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy reagálnátok, ha barátnőtö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha barátnőtök elmondaná, hogy szokott füvezni?

Figyelt kérdés

Néha maga otthon, vagy barátokkal, vagy buliban.

Elriasztana, vagy esetleg bejönne?

Igent mondanátok, ha megkérne, hogy próbáljátok ki vele?

18/L


2018. ápr. 7. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Bejönne, együtt tekergetnénk a cigiket. Jah az erkölcs-csőszök lepontozhatnak. :D
2018. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Jahh nekem is bejönne ez a dolog

Főleg hogy mar voltrá példa..szoval igen én tutira igent mondanék! Csak osztán ne es túlzásokba!

2018. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mádár0218 ***** válasza:
49%
Sehogy, csak ne vigyem túlzásba, csak néha néha chill ként
2018. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ezután bejönne neki és nekem is az élet, csak külön utakon.
2018. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
nem nagy tetszenee..de vegulis amelyik csaj sziv az mindent sziv..;)
2018. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volna vele gondom mindaddig, míg normális keretek között marad a dolog. Teszem azt, nem füvezné el a családi házat, és hasonlók. Nyilván ez a hozzáállás jogilag is erősen aggályos, de inkább csináljon ilyesmit, mintsem legyen betörő, vagy zsebtolvaj.
2018. ápr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a pia, drog kizáró ok, van százezer dolog, ami felnyomja az adrenalint és jólesik, senki nem tudja nekem elmagyarázni, hogy miért van szükség ezekre. És azt sem értem, hogy miért védik körömszakadtáig azt aki tudatosan tönkre teszi magát éppen, olyan hülyeségekkel, hogy inkább füvezés, minthogy betörő legyen. Ezek a választási lehetőségek? Akkor itt elég nagy baj van. Mindenesetre elég jól és izgalmasan elvagyunk sokan az életben anélkül, hogy szerekkel éreznénk jól magunkat, ha már nem megy valami. Ja és fizessek azért, hogy kicsináljam magam?
2018. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

#7: Nem védjük, hanem elfogadjuk. Elvégre nem a saját életünkről van szó, hanem máséról. És bármennyire is kötődünk az illetőhöz, attól még nem lesz beleszólásunk abba, hogy ő milyen életet él. Nyilván van egy pont, ahol ez már nem megoldás, de a felelősséggel történő fogyasztás nem esik ebbe a kategóriába.


És nem, nem csak a füvezés és a betörés van, szóval látom jól megfogtad a lényeget. Arról nem is beszélve, hogy ha mondjuk nem füvezik, cigizik, kávézik, iszik, de cserébe azokat a tömegtermékeket veszi, mint amit a legtöbb ember, ugyanúgy mérgezi magát, és még fizet is érte. Vagy netán enni se egyen, csak bio cuccokat, és ne kívánhasson meg egy üdítőt sem?


Zárásképp pedig megkérdezném azt is, hogy miért esik nehezedre elfogadni az emberi természet egyik jellegzetességét?

2018. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy az ember egyik jellegzetessége a tudat módosítása, kikapcsolása. ... Nem vagyok se vega se bio fasiszta, igyekszem előre nézni, sportolok és koncertekre járok, moziba, és bizony ittam már üdítőt, nemcsak bubi mentes ásványvizet. ... Itt nyilván a határokon van a hangsúly. Nálam a személyiség megváltozása, a betépős buli túl van ezen és nem is gondolom, hogy ez változna.
2018. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem abból áll az élete, normális mértékben fogyasztja, meg nem erőltetné rám ha esetleg nem akarnám kipróbálni, akkor nekem semmi gondom nem lenne vele. Nyilván addig, amíg nincs hatással a kapcsolatunkra.
2018. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!