Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért nem keres már?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem keres már?

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetek egy fiúval, aki nagyon szimpatikus.És eddig mindig ő írt rám, de most már nem ír egyáltalán. Látom, hogy fent van, de nem ír... Miért van ez? Írjak rá én? És szerintetek az normális, hogy egész alakos képet kért? Tudja hogy nem vagyok vékony, és ő azt mondja, hogy őt nem zavarja. Én élveztem, hogy beszélgettünk. És ahogy láttam, ő is. Sokszor megkérdezte, hogy zavar-e engem, mert tényleg későn írtam mindig neki vissza. De nem azért, mert nem kedvelem, hanem azért, mert féltem, hogy azt gondolja, nyomulós vagyok.

Esetleg valaki tudna segíteni? 14/L



2018. ápr. 8. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak matyizni akart az egész alakos képeidre. Szerintem hagyd a francba a srácot.
2018. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Túl sok mindenről beszélgettünk, komoly srác.

Nem nézem ki belőle, de lehet. Ki tudja?...

2018. ápr. 8. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küldj neki képet magadról. Ha szeretsz vele beszélgetni akkor írj rá te nyugodtan. Kérdezd meg ha szeretnéd hogy miért nem ír mostanság.
2018. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!