Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok 9 év korkülönbsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 9 év korkülönbségről?

Figyelt kérdés
26/F 17/L

2018. ápr. 9. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most így belegondolva kicsit soknak tűnik, de ha jobban átgondolom, akkor nem annyira sok a ti korotokban más. Szerintem legalábbis
2018. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan sok a ti korotokban. A szüleim között pl 10 év van és ebből soha nem volt problémájuk.
2018. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ítélkezés nélküli válaszokat :)
2018. ápr. 9. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha a lány érettebb picit a koránál szerintem működhet
2018. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

És te?

Ha szereted És ő is Mért ne.

Bár azért ne csinálj belőle ˝Korhatáros szerelem 2˝-őt.

2018. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs para ezzel. 17 éves vagy, remélhetőleg van eszed is. (mert mint tudjuk vannak, akiknek sose nő be a feje lágya)
2018. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma nálunk azzal van, hogy messze lakunk egymástól eléggé. Én meg ugye gimis vagyok még és csak kb. 1 év múlva költözhetnék el, vagy legalábbis koliba. Addig ritkán fogunk találkozni, mert nekem érettségi, ő meg most kezdett el dolgozni. Azért tettem fel a kérdést, mert emiatt egy kicsit elbizonytalanodtam. Mondjuk nyilván nem old meg semmit, de segít.
2018. ápr. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!