Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy párkapcsolat amibe csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat amibe csak heti 1x-2x hétvége tudtok találkozni, megéri belevágni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mind a ketten tetszünk egymásnak és megpróbálnánk a dolgot de mivel elég messze lakunk egymástól csak hétvégén tudnánk találkozni, ez baj lehet a kapcsolatba?

17/F


2018. ápr. 13. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kapcsolatom, belevágni érdemes, aztán majd meglátjátok, mi sül ki belőle. Lehet, hogy tök jó lesz, és lehet, hogy nagyon nem. 16l
2018. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aranyos121 ***** válasza:
nekem az bőven elég, főleg hogy(idősebb vagyok) ha valaki dolgozik és meló után örül ha végre pihenhet de hétvégén nem dolgozik és akkor jöhet ami jöhet
2018. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátom egyetemista és ezért mi is csak hétvégente tudunk találkozni, de tök jól megvagyunk. Ha mind a ketten bíztok a másikban és szeretitek egymást, akkor mindenképpen megéri belevágni. 18/L
2018. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes belevágni. Tapasztalatból mondom ha minden nap találkoztok egy idő után unalmas lesz. Ha 4-5 naponta találkoztok sokkal jobban fog esni a csók,az ölelés. Jobban fogtok vagyni egymás társaságára. Biztos jó lesz. Csak hajrá
2018. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom, én is azt mondom megéri belevágni. Mindenki mondja, hogy milyen jó volt nekik, meg bízni kell a másikba. Csak mondom, hiába bízol benne és szereted, benned lesz az, hogy mit csinál mikor nem tudsz róla. Igen bízol benne, de nem tudod nyomonkövetni, nálam sajnos be is ütött, megcsalt, szakítottunk, pár napra rá mással volt már együtt. Szóval van hátránya, de megéri bevállalni, nekem is megérte minden ellenére. Hiszen remek tanulság volt számomra, rengeteg dolgot megtanultam, amit sose feledek.

16/F

2018. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!