Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért „szégyenlem” a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért „szégyenlem” a barátom előtt, mikor megjön?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de ilyenkor annyira furcsán érzem magam, valahogy félek neki ezt elmondani, pedig nyilván ő is tudja, hogy ez a normális és egészséges. Mindent megbeszélünk, de ez mégis kellemetlen pont számomra. Többször volt már, hogy pl rákérdezett, hogy megvan-e (nem úgy, hogy pl hisztis voltam, és akkor úgy poénból vagy valami, hanem csak simán, egy másik ügy miatt), és olyankor is nagyon kellemetlenül éreztem magam.

Ez normális? Mit tehetnék ez ellen?

Köszönöm a segítséget!

17/L



2018. ápr. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen normális velem is ez van😅Számunkra ez egy kínos dolog (vagyis számomra nagyon),nem tudom,hogy miért mikor a fiúk nagyon megértőek ezzel kapcsolatban. Szerintem nem is nagyon fontos elmondanod neki,hogy mikor van meg,elég maximum akkor amikor olyat akar csinálni amiben ez megakadályoz. Legalábbis ez az én véleményem 😊
2018. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nekem egyáltalán nem kínos a téma, sőt. Én mindig megkértem a barátomat, hogy legyen velem egy picit toleránsabb az elkövetkezendő egy hétben, mert tudom hogy ilyenkor ingerlékenyebb vagyok. Így ő is tudta hogyha berágok rá, akkor valószínűleg nincs igazi oka, és én is hogy megbocsát, mert a hormonbomba elveszi az eszem 😅😅
2018. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne érezd magad kínosan, ez a női lét velejárója! Ez kb olyan, mintha a barátod szégyellné a magömlését előtted.
2018. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gáz benne, a barátnőmmel folyton megbeszéljük, ha neki megvan.
2018. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Igaz viking vérben is harcol!
2018. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!