Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan lettem ideges? 15/l

Figyelt kérdés
Szóval, a barátommal összevesztünk. Megkérdeztem,hogy akar-e játszani (igen,ilyen komolyok vagyunk),igennel felelt. Akkor evett,megvártam míg befejezi. Befejezte, akkor meg takarítania kellett, megértettem. Végre végzett, megkérdeztem,hogy kezdhetjük-e. Erre Ő: "Piill" 2x kérdezted még meg. Amikor ezt felelte: "Pill,csak ismerkedek egy lánnyal" Ez kicsit szarul esett,hisz kb. 1 órán át vártam arra,hogy végre foglalkozzon velem. Ekkor még nem beszéltünk annyit a nap folyamán. Felment bennem a pumpa,nagyon sok lány barátja van. Akikkel már volt egy-két perverz mondatuk egymáshoz, még akkor is amikor én már a barátnője voltam. Elmondtam neki, mire Ő: " nem kéne egy ilyen kis apróságon felhúzni magad." Nem azzal van bajom,hogy más lányokkal ismerkedik,ebbe már beletörődtem. Hanem az,hogy miattuk hanyagol el,és van amikor többet beszél velük,mint velem. Szerintetek jogosan lettem ideges,vagy ebbe is bele kellene törődnöm? 15/l

2018. ápr. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem így viselkedne a barátom akkor én biztos hogy ott hagynám. Oké hogy vannak lány barátai de azt hogy valakivel ismerkedik az nem hinném hogy barátkozást takar. Ha nekik ő a fontosabb akkor legyen velük. Ennek aztán sok értelme így nincsen szerintem. Te sem érzed jól magad, ő meg nem úgy tűnik mint akit érdekel.
2018. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Pill csak ismerkedek egy lánnyal" ismerkedjen,de akkor tőled ne várja el,hogy mellette legyél.Meg,hogy nem kéne ezen felhúznod magad..Ő fordított esetben ugyanannyira lenne ideges,vagy talán jobban.Szerintem hagyd a srácot.
2018. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene együtt lenned egy ilyen fiúval.
2018. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem kéne olyan fiú, aki másokkal ismerkedik.

De legalább őszinte volt. Ez nem túl gyakori. Úgyhogy eldöntheted, hogy neked ez így jó-e.

2018. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy Őt ez nem zavarná. Plusz..lecseszett,hogy azért húztam fel magam, mert 10 percig mással beszélt,nem pedig velem. Semmi bajom, legyenek lány barátai, ez eddig nem is zavarna. De az,hogy miattuk hanyagol el, még ha csak egy kicsit is,az már sok számomra. És igen, azzal is bajom van,hogy más lányokkal ismerkedik. De ha egyszer én vagyok a barátnője,akkor miért ismerkedik más lányokkal? Állítólag chaten jobban el tud beszélgetni a lányokkal,mint a fiúkkal. De akkor miért nem marad meg a másik lány barátainál,miért nem elég neki az? És miért hanyagol el ezért engem? Legalábbis és úgy érzem.

Elnézést,kicsit felhúztam magamat..

2018. ápr. 13. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
És az is bántott,hogy megígért nekem valamit. Erre akkor áll le ismerkedni más lányokkal, csak én vagyok túl féltékeny, és csak felfújom az egészet..Vagy természetes,hogy ez bánt?
2018. ápr. 13. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok értelme van ennek így. Írtad, hogy őt nem zavarná, ha te ugyanazt tennéd, amit ő.Biztos, hogy úgy foglalkozik veled, ahogy kellene egy kapcsolatban? Nem csak egy státuszszimbólum vagy számára?
2018. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha az én barátom eljátszana egy ilyent akkor tuti még sírva is fakadnék :( Szerintem tedd féltékennyé, te is játssz el egy ilyent, hogy " Bocsi, most épp ismerkedek egy fiúval" Aztán majd kiderül, hogy tényleg nem érdekli e.

Ja és amúgy nem kellene mindenbe beletörődnöd! Főleg ebbe ne, azért nézzen már tükörbe és vegye már észre a te érzéseidet is!

2018. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%

BA MEG!!! Milyen kapcsolat? Milyen féltékenység? Milyen barát? Miről beszélsz? 15 éves gyerek vagy!!


Mióta vagytok együtt? 1 hónapja? És amúgy mit vársz tőle, ha te elfogadod hogy más lányok miatt hanyagol? Ha ezt engeded és hagyod neki ne sértődj meg hogy sz@rik a fejedre.


De mondok jobbat! Inkább az iskolára koncentrálj, tanulj, sportolj érettségizz le. És majd kb 17-18 éves megpróbálhatsz összejönni egy sráccal, akivel a társasjátéknál komolyabb dolgaid lehetnek és talán ő is komolyabb lesz.

2018. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!