Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet rosszul fogalmazom meg...

Lehet rosszul fogalmazom meg de jogosan érzem magamról hogy egy szörnyeteg lettem?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történet de aki komolyabban segítene annak leírom privátban.Lényegében annyi hogy mindig moderált meg udvarias gyerek voltam viszont nagyon sok olyan történt velem az elmúlt 2 évben ami miatt megváltoztam negatív irányba és a napokban fogtam fel igazán mi történt.Régen nagyon sok embernek pozitív véleménye volt rólam viszont ma már teljesen hidegen hagy hogy sokan megutáltak(bár ez valahol nem probléma).A hétvégéim is abból állnak hogy elmegyek este hétkor és hazajövök taccson reggel ötkor.Félreértés ne essék nem sajnáltatni akarom magam egyszerűen kiváncsi vagyok mi lehet ennek az oka.

2016. jún. 12. 22:01
 1/1 anonim válasza:
Itt nem arrol van szo hogy szörnyeteg vagy az ember változik jo vagy rosz irányba.. ennek a háterében benne van az hogy hogyan nevelnek a szuleid hogyan banak veled vagy azert valtoztal hogy ne legyenek veled le kezelőek.. de léci irj kiváncsi vagyok a történetedre
2016. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!