Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi miatt lehet ilyen, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lehet ilyen, mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves barátnőm, akivel mindig voltak gondok, és ezt leginkább a nevelésének köszönheti. Nagyon szépen eltelt másfél év közöttünk, majd megegyeztünk abban, hogy 1 hónapig szünetet tartunk. Napról napra egyre kevesebbet írt és agresszívabb lett velem. Időközben találkozgattunk néha, és nagyon élvezett velem lenni, mondta hogy kezdjük is el újra a kapcsolatot. Néha találkoztunk, és ott is egyre jobban kezdett agresszívan és abnormálisan viselkedni. Csütörtökön együtt aludtunk, és akkor annyira behülyült, hogy elkezdett verni, rúgni és karmolni, illetve szidni engem mindennek, és eltolt magától. Azóta pedig hiába könyörgök, egyáltalán nem akar találkozni és soha többet nem akar látni engem. Kérdezem tőle, hogy mi a baja, és mondja hogy "gyűlöl és idegesítő vagy oszt kész", és állandóan szid, mikor néha ír.


A családja sosem volt rá jó hatással, és a barátnője, aki papír által igazolt fogyatékos, szintúgy nem. Mindig próbáltam tenni az ellen, hogy ne a példájukat kövesse, hanem segítsem a tanulásban, kiszakítsam a negatív életmódból és pozitívat alakítsak neki, szórakoztassam és úgy minden, ami jó.


Mi miatt válhatott ilyenné? Ezelőtt sose viselkedett ennyire hülyén, csak amióta többet van otthon és a barátnőjével. Amikor élőben együtt voltunk, örömmel volt velem, de csütörtökre bolond lett belőle, fb-n pedig már 3 hete csinálja így. És azért foglalkozok vele, mert nem szeretném, hogy ennyire buta legyen, mert lehet ennél jobb is.



2018. ápr. 15. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Azért csinálja mert már nem szeret.Lehet hogy talált másik fiút.

Szerintem azért viselkedhet így mert többet nem akar veled beszélni.

Az alatt az egy hónap alatt sokminden változik...

2018. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyha nem is szeret, azért ennyire agresszívan miért viselkedik?
2018. ápr. 15. 08:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán csak adjak időt neki és kitisztul a feje?
2018. ápr. 15. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért van mert nem szeretne veled többet beszélni.Ha időt is adsz neki ez nem fog változni.

Egyszer volt velem is hasolnó mikor a fiúval már nem akartam többet együtt lenni és már beszélni se akartam vele.Az a baj hogy nem fogta fel ha szépen megmondtam volna neki, én emiatt tettem. Utána elértem azt hogy ő letiltson.

2018. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátnője és/vagy a családja próbálja ellened fordítani a lányt. Ha rossz a kapcsolatod velük, akkor több mint biztos lehetsz ebben.
2018. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem is ez lehet az ok. Élőben mindig jól érezte magát velem, szeretett velem lenni, otthon pedig flegma és agresszív volt. A mostani csütörtökön is jól érezte magát, csak estére hülyült be nagyon.


Ebben az esetben mit tudnék tenni?

2018. ápr. 15. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem veszi észre, hogy te csak segíteni szeretnél, akkor nem nagyon tudsz mit kezdeni ezzel a helyzettel. Hiszen nem is akarja, hogy segíts rajta. Talán hagyj neki egy kis időt, úgy talán felismeri, hogy mit vesztett. Ellenkező esetben pedig hagyd végleg ott, mert így te is csak szenvedni fogsz.
2018. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!