Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Október óta ismerem, időközben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Október óta ismerem, időközben beleszerettem, és van néhány hátulütő. Mit tegyek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Hellóka, szeretnék egy kis segítséget kérni. Adott egy kapcsolat, ahol én, mint fiú - 20 éves, és kiszemeltem, mint lány - 17 éves, vagyunk az alanyok.


Szóval, tavaly október óta ismerem egy másik lány barátomon keresztül. Megtudtam, hogy van egy barátja, akivel mindig veszekednek és egyébként egy nagyon bunkó alak, nagyon nehezen jönnek ki, de valahogy mégis kibékülnek állandóan és megy tovább a napjuk. Ez egy héten legalább 6-szor megtörténik. Kicsit sokallom, de mesélek tovább. Velem egyébként remek viszonya van, minden sulis napon találkozunk reggelente, néha hazafele a buszon is, sokat nevetünk, tudunk miről beszélni, mindig megbeszél velem bizalmas dolgokat úgy a magánéletéről, ha veszekszik a barátjával, volt olyan is, hogy hívásban voltam épp a lánnyal, és közben chatelt és valamin összekaptak megint, kibeszéltük, meg ilyenek.


Tehát, telt és múlt az idő, gondoltam megosztom vele, mit érzek valójában iránta, ez április első hetében volt. Össze is futottunk egy xy helyen, elmondtam neki mit érzek, kicsit kínos csönd közepedte volt, majd mondta, hogy "nagyon aranyos tőled, de tudod, hogy van barátom". Nem viseltem rosszul a hallottakat, inkább motivált még akkor, hogy idővel hátha megszerezhetem. :) Mondtam is neki, hogy "attól még küzdeni fogok" úgymond és picit kuncogtunk és átöleltük egymást.


Ismét eltelt néhány nap, sajnos egy szerette elhagyta az élők sorát, és amint megtudta, egyből fel is hívott engem. Ajánlottam egy találkozó helyet, hogy fussunk össze és megbeszéljük. Este volt már, megtaláltuk egymást, szegény nagyon maga alatt volt. Vígasztaltam ezerrel, átölelt oly annyira, hogy a mai napig érzem a karomon az érzést, de szerencsére jobban is lett. Mesélte, hogy mondta a barátjának is a történteket, de rá se bagózott és inkább ment is aludni (chaten írta), és ezen még feldúltabb volt, emiatt is vígasztaltam. Mondta, hogy elege van már belőle, szakítani akar vele, nem hiszi el, hogy lehet ekkora bunkó se...ej, stb. Ezek a szavak nem most hagyták el a száját vele kapcsolatban. Egyébként nem csak én, hanem más barátja/barátnője is mondta neki, hogy ez a kapcsolat nem egészséges úgymond, nem szabad erőltetni azt, ami nem megy. Az egészsége rovására megy már így is, állandóan zaklatott és ideges, de mikor beszélek vele, már nem látszik ez rajta. Szóval, ismét összeveszett a barátjával. Barátja 3 nappal a történések után kapcsol, hogy vígasztalni kéne, ekkorra már én is és néhány barátnője segítettünk neki erőre kapni, szóval higgadtabb volt.


Ismét eltelt néhány nap, még mindig beszéltünk reggelente, meg persze, mikor végre vissza tudtunk egymásnak írni pl. facebook-on, és ha elkaptuk egymást hazafele menet. Mesélte ebben az újabb pár napban, hogy ismét (legalább 20-adjára) olyan aranyos volt vele a barátja, mert mondták egymásnak, beszéljék meg a dolgokat személyesen. Barátja még azt is felajánlotta, hogy aludjon nála a hétvégén. Mondtam neki, hogy nem jó ötlet, mert így sosem szakadsz el tőle, ha nem hallgatsz végre az érzéseidre.


Szombat van, volt suli, reggel összefutottunk, beszéltünk, minden happy. Vége lett a sulinak, hazaengedtek, hazafele a buszon rajta volt, csak nagy volt a tömeg, nem tudtam odamenni hozzá. Leszálltunk a buszról, újabb nagy ölelés, beszélgetés, gondoltam hazakísérem. Kérdeztem tőle, hogy esetleg a nap folyamán lenne-e kedve sétálgatni kicsit, egyben beszélgetni is. Most nem ért rá, mert egy barátnőjével lesz délután el. Hát, kicsit szomorkodtam, de elfogadtam, mondtam magamban, majd máskor akkor. Hazamentem, kajáltam, közben írtam a lánynak. Néha szoktunk egymásnak kis regényeket írni, ez most elmaradt részéről, pár szóval reagált. Gondoltam is magamban, biztos még nem végzett, vagy úton van és nem tud bővebb választ adni. Nem baj, mert minden egyes szavának örültem eddig is. Aztán gondoltam megkérdezem, mit csinál, hogy van, meg ilyeneket. Erre is rövid válasz érkezett, de itt szakadt meg a szívem, hogy mégis elfogadta annak a se...ej ötletét, vagyis ott volt nála, hogy ott alszik ma.


Nem reagáltam az utolsó üzenetéte, mert kicsit rosszul érintett. Ez tegnap este volt. Azóta nem írtunk egymásra, eléggé magam alatt voltam, gondoltam elmegyek egyet bicózni, hátha kiürül kicsit a fejem a rossz gondolatoktól. Meg is volt a délutáni bicózás és azóta sem írtunk egymásnak egy szót sem.


Ennyi volna az apró betekintő. A lányba azért szerettem bele, mert egyszerűen ragyogó a mosolya, mindig vidám, ha ott voltam mellette, lehet vele beszélgetni, komoly helyzetben is, egyszerűen megtaláltam benne azt a tulajdonságot, amit az elmúlt időben másban nem. Kegyetlenül megszerettem.


Pár kérdésem azért volna, még.


Remélem a lényeg azért kivehető belőle, vagyis hogy szeretném, ha egy párt tudnék alkotni a lánnyal.


Mit gondoltok róla, lehet belőle valami? Tény, elég határozatlan tud lenni és nem is tudja néha mit akar, gondolom én az állandó idegesítő dolgoktól, amik a napokban érték és/vagy éri.


Érdemes-e fáradozni, ha esetleg reménytelennek tűnik a helyzet?


Esetleg bármi jó tanács, ha esetleg van?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, legyen szép estétek! :)



2018. ápr. 22. 22:49
 1/6 anonim válasza:

Én is hasonló személyként ismertem meg a barátomat, ő is ilyeneket tett meg értem, még korban is megegyeztek. Én is pont egy elég rossz 'kapcsolaton' voltam túl amikor vele többet kezdtünk beszélgetni, ezért is gondoltam hogy írok. Tehát szerintem simán van esély, csak a lánynak be kell látnia hogy ez a kapcsolat csak lehúzza őt, és hogy te boldoggá teszed őt, a legjobbat hozod ki belőle :)

17/L

2018. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásod! :)
2018. ápr. 23. 05:48
 3/6 anonim válasza:
Most látom egy honapja raktad fel a kérdést. Azota hogy alakult?
2018. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tűnik, hogy kitartásom kezd kifizetődni. 🙂 A tegnapi nap folyamán úgy néz ki, rádöbbent végre tetteire, köztük arra, hogy aki valójában szerette, mindig is mellette volt, minden helyzetben, és bármikor számíthatott rá. Szóval, úgy tűnik, össze fogunk jönni végre. ☺
2018. jún. 26. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! tudom, elég régi kérdés, de gondoltam megkérdezem: azóta lett valami a dologból? 😄 bár én szívem szerint hagytam volna a fenébe, ha ennyire nem tud dönteni! várom válaszod! 🙏
2021. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hála az égnek nem! Nem emlékszem pontosan, de a volt barátja annyira megbántotta, hogy elzárkózott egy csomó közeli embertől (köztük tőlem is), és pár csaj barátjával elment bulizni valahova... Ezzel eddig annyira baj nincs is... Csak mikor kiderült, hogy teherbe esett valakitől azon a napon... Na ott mondtam, hogy na csumi! 😂
2021. dec. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!