Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Néhány napon belül randizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napon belül randizni fogok egy helyes lánnyal, akivel rég nem találkoztam. Hogyan viselkedjek, mit mondjak neki? Szeretném, hogy jól érezze magát, és számára én legyek a tökéletes pár.17/F

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 22:45
 1/6 anonim válasza:

viselkedj természetesen, nem kell megjátszd magad

légy figyelmes, dicsérd meg hogy szép, csinos

enged előre az ajtón.. az ilyen apróságok jól tudnak esni

2015. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 theazombiee ***** válasza:
Csak add önmagadat, hiszen nem játszhatod meg minden egyes találkozónál magadat. Szeressen úgy, amilyen vagy. Beszélgessetek sokat, hogy mi történt vele mostanában. Kérdezz tőle sokat, de azért te is mesélj. Vegyél neki egy szál rózsát, biztosan örülne neki.
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem mindenképp add önmagad.Kérdezgesd,hogy miket szeret.Biztos akad majd valami közös téma.Viccelődj,bókolj neki,esetleg vigyél neki virágot.Ha meg úgy érzed jól alakult a randi kérdezd meg hazakísérheted e.
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
O én de szeretem amikor valaki azt mondja egy lányra hogy helyes. Amugy engem azzal hogy kinyitják nekem az ajtót le lehet nyűgözni. Olyankor arra gondolok, hogy vannak még udvarias emberek a földön.
2015. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csakis magadat add az a lényeg!

Ne mondj neki olyat ami nem igaz mert ha kiderül az elég rosszul fog esni neki.

Kérdezősködj róla hogy hogy van meg ilyenek.

Bókokokat nagyon szeretik a lànyok.

Sok szerencsét!

2015. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen igen, a kérdezés, az érdeklődés az élete iránt fontos. Nyilván azért te is mesélj magadról:)
2015. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!