Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Furcsa az h 18 évesen egyáltal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa az h 18 évesen egyáltalán nem tartozik az életcéljaim köze családalapítás?

Figyelt kérdés
De olyan szinten h nem is akarok lényegében. Nem akarok feleséget, nem akarok gyereket, csak egy stabil anyagi életet kialakítani, talán átlag feletti keresettel és aztán csak utazás barátok stb.
2018. ápr. 23. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
18 éves vagy. Ez természetes
2018. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen korba ez normális
2018. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak szinte majdnem minden barátomnak van már ilyen kitűzve h ő majd jah, előbb utóbb akar családot alapítani de én egyáltalán nem
2018. ápr. 23. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismeros. Csak en lany vagyok.

Egyszeruen nem tudom elkepzelni az eletem ebben a kornyezetben. Mindig is az utazgatas, az izgalmas elet erdekelt, es valahogy a gyerekneveles es az evekig tarto gyerekellatas nem az en vilagom. A gyerekeket se szeretem.

Csak en ferjet azert szeretnek.

De nem, ezek alapjan en nem erzem furcsanak.

2018. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem még a feleség se. barátnő, szerető oké, de nem tudok én egy életre elköteleződni :S
2018. ápr. 23. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
18 vagyok, lány. Nem akarok gyereket, férjhez menni se feltétlen. Túl nagy kötöttség. De ha azt mégis, egy gyerek csak problémák forrása lenne, elválasztana a páromtól, nem lenne se szexuális se semmilyen magánéletünk kettesben.
2018. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!