Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmmel nem tudunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem tudunk miről beszélni a neten! Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Élőben nagyon jókat tudunk beszélgetni, tök értelmetlen dolgokról is, meg lelkizünk is, stb szóval minden harmónikus, telefonon is órákat tudunk ledumálni, de csetben meg halott kb az egész... Amíg csak kavartunk, addig nem volt probléma, utána jött ez, hogy nincs témánk. nem tudunk mit felhozni, csak nagyon nehezen. Mindkettőnket zavar ez a dolog, de még nem találtunk rá megoldást és nem szeretném ha ez miatt menne tönkre a kapcsolatunk... Tanácsok?
2018. ápr. 23. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%

Ez tök normális szerintem!

Annó párommal órákon át beszéltünk neten.

Most már csak azt beszéljük meg ott hogy ki mikor ér rá.

De élőben ugyanúgy át tudunk beszélni akár éjszakákat is!

Örülj neki hogy tudtok szemtől szemben beszélni a többi nem lényeg. Ne zavarjon mert ettől a kapcsolatotok még erős lehet!

2018. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de úgy egyik napról a másikra kevesebbet és kevesebbet beszéltünk cseten, és úgy érzem, mintha ellenszenves lennék neki, szemtől szemben pedig olyan kedves és aranyos.. oké, lehet h én filozom túl az egészet, de olyan mintha nem is akarja velem beszélni, ha valami hosszabb, fejtegetős téma jön, akkor mindig azt mondja kb, h majd elmeséli mikor találkozunk..
2018. ápr. 23. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem akkora probléma...oké, persze, elhiszem hogy zavar, de ha meg élőben meg telefonon tök jól elvagytok, szerintem teljesen oké. Most képzeld el ha fordítva lenne, milyen gáz lenne ha csak cseten tudnátok igazán beszélni, élőben meg nem...ugye?
2018. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, az sokkal gázabb lenne, de 5-6 napokig (amíg újra talizunk) alig beszélünk pár szót
2018. ápr. 23. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindnki írós típus, de ha szóban minden rendben, akkor nincs miért aggódnod. Nem kötelező csetelni, miért olyan fontos ez? Vagy csak küldözgessetek egymásnak vicces gifeket, ha a csetelés nélkülözhetetlen az életbenmaradáshoz.
2018. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan fontos, de néha egy-két szót normálisan beszélni jó lenne. Az exemmel is azért hidegültünk el egymástól, mert nem beszélgettünk rendesen, de még élőben sem.
2018. ápr. 24. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élő kommunikáció sokkal fontosabb, mint a chat. Szerintem a beszélgetéseitek átkerültek chatből a valóságba, aminek a helyedben még örülnék is :3

Nem egy párt ismerek, akik chaten állandóan dumálnak, személyesen meg nem tudnak mit mondani.

Gondolj bele, ha pl összeköltöztök akkor kizárólag élőszóban fogtok beszélgetni, nem?

Örülj neki, hogy személyesen jobb, mert ez jó dolog!

2018. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!