Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az elsőnél félünk, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsőnél félünk, hogy ügyetlenek leszünk! Hogyan tegyük ezt a helyzetet "kényelmesebbé"?

Figyelt kérdés

Megtennénk a párommal hamarosan az elsőt(mindketten szűzek vagyunk) és én félek, hogy ügyetlen leszek. Ilyenkor milyen kis "bakik" történhetnek? Esetleg meghallgatom, hogy kinek milyen volt az első:))

16/l , barátom 18


2018. ápr. 26. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos.. Lehet, hogy kicsit lankadni fog, mikor megpróbálja/játok felhúzni a gumit.

Barátod valószínűleg 2-3 “lökés” után el fog menni. Javaslom, hogy előtte legyen elég előjáték.Izgasson fel rendesen. Valószínű fàjni fog valamennyire.

2018. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kicsit féltem tőle, hogy fájni fog, de nekem egyáltalán nem fájt. Az első együttlét előtt mindenféleképpen pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét, így sokkal könnyebb lesz. Mi kb két hónapig csak pettingeltünk, kitapasztaltuk, hogy melyikünknek mi a legjobb. Aztán mielőtt megtörtént hosszú előjáték volt és teljesen jól ment minden 😄 Szeretitek egymást, nem kell kínosan érezni magatokat még ha valami baki történik akkor sem. Majd jót kuncogtok rajta együtt. Legalábbis nekem ilyen kapcsolatom van a barátommal :) Max annyi történhet, hogy mindketten izgultok, és neki lehet lelankad, esetleg nem találja el a lyukat, de akkor te könnyen tudsz segíteni neki, hogy odarakod a kezed, hogy becsúsztassa. Nálunk még az volt kínosnak mondható, hogy kutyapózban ahogy belémment a levegő “puncipukiztam”, de ezen is csak jót röhögtünk 😂 Védekezzetek és sok sikert :)
2018. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
16 évesen?o.o Én 22 vagyok és még szűz what 😂😂😂😂
2018. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:)
2018. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is lennék, utolso?o.O
2018. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbaljatok nem leesni az ágyról. Butaságnak hangozhat, de velünk gyakran megesik, hogy leesünk (mondjuk nem feltétlenül ilyen helyzetben). 😂
2018. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!