Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17-19 éves fiúk, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves fiúk, nektek mi jön be egy lánynál?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vonzóbb/fontosabb, hogy komolyan tudjatok vele beszélgetni bármilyen témáról, vagy hogy sokat tudnátok hülyéskedni? ( a kettő nem zárja ki egymást, én is tudom, csak kíváncsi lennék, hogy nálatok melyik a fontosabb tulajdonság)

2018. ápr. 27. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár már idősebb vagyok picit, de ez azóta sem változott. Alapból tudjunk elhülyülni, de ha valakinek bármilyen lelki gondja van, azonnal tudjuk kikezelni egymásból.
2018. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azon az állásponton vagyok, mint az első.

Lehessen vele hülyéskedni, de ha valami probléma van, akkor meg is lehessen beszélni.

2018. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az fontosabb, hogy komolyan el tudjak beszélgetni vele minden témáról.
2018. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Egyèrtelműen a hülyèskedès :)

Ne legyen egy befásult komoly pi-csa , mert az nagyon nem jó :/

Ettől független, lehet értelmes, vagyis aki értelmesen kezeli a dolgokat. Nem kell vér komolynak lennije :)

A lelki dolgokban persze segítek amit tudok , azt hogy én megbeszéljem vele minden bajom, az túlzás, egy férfi azért van, hogy bírja a lelke a sok szart :) amit kirótt rá az élet , szerintem.

2018. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!