Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok: kizáró nálatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: kizáró nálatok egy kövér lánynál az, ha nem is akar tenni ezért, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés

Eléggé kövér vagyok, gimi elején eléggé meghíztam. Nem mentem magam: egyszerűen azért mert szeretek enni és nem fogom magam vissza. Egy ideje már nem hízok, hanem ugyanolyan kövér vagyok, eszek, ami jól esik. Nem akarok ezen változtatni, jól érzem magam.


Mekkora gond ez a hozzállás? Tudom, hogy a többségnek taszító, de van akit nem zavar?


17/L



2016. okt. 10. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez jó hogy elfogadod magad, a testes nők is tudnak vonzók lenni. Eleve az hogy így állsz hozzá már az is vonzó mert nem nyafogsz a súlyod miatt hanem elfogadod magad. :)
2016. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Nálam ez bőven kizáró ok.
2016. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
nem kizáró ok de nem jövök össze olyannal aki kövér én a sovány csajokat szeretem
2016. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Szexkapcsolatba belefér, komolyat semmiképpen nem terveznék vele.
2016. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, mi a baj a kövér lányokkal. Nekem tetszenek a kövér, sportos, és a sovány alakú lányok is. Mind a 3al volt szerencsém.
2016. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem a testtömeg a baj, hanem az igénytelenség.

Az, hogy valaki nem is akar tenni azért, hogy jobban nézzen ki, és elkönyveli, hogy "én így érzem jól magam, akinek nem tetszik, az ne nézzen rám", na, az az igénytelenség.

A kövérséggel önmagában nincs bajom, egy teltebb nő is lehet gyönyörű. Bár nyilván nem mindegy, mit takar a "kövér", a gyakorizó lányok szóhasználatában ez valahol az 50 és a 200 kg közé eső intervellum. Mert igen, láttam már itt olyan, magát kövérnek mondó lány sirámait, aki 50 kiló volt, és beszéltem olyannal is, aki tömegben közelebb volt Molnár Krisztiánhoz, mint Böde Danihoz.

Jártam én már 95 kiló lánnyal, és semmi kifogásom nem volt a külsejére. A 60-80 kilós tartomány pedig kifejezetten szexi. Azért 90 fölött már egyre kevesebb az, akire azt mondanám, hogy tényleg vonzó, bár mint írtam, nem példa nélküli.

Igazából ha valaki kövér, és jól néz ki, és tartja a súlyát, azzal sem lehet semmi kifogás. De kérdező, nekem az írásodból az jön le, hogy te ha masszívan hízásnak indulnál, akkor sem tennél semmit, mert "neked ez így jó".

A legtaszítóbb élményem itt gyakorin az a hölgy volt, aki miután megtudta, hogy a teltebb nőket nagyon szexinek tartom, büszkén mesélte, hogy hogy szokott zabálni, és hogy most 150 kg, és nagyon-nagyon büszkén mondta, hogy lesz ám ennél még sokkal több is. Hadd ne kommentáljam ezt most...

2016. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

A koverseg eleve kizaro ok, tokmindegy hogy elfogadja magat vagy nem.


De vannak akik erre buknak, csak kevesen.

2016. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezel kövérnek?

Mert manapság már azt is kövérnek mondják, aki nem gebe, hanem normál alkatú.

Nekem nem tetszik, ha valaki kifejezetten kövér. Túlsúly még belefér, nem vagyunk robotok, tökéletesek. Nekem ez nem gond, ha valakin van kis túlsúly.

De miattam ne fogyjon le senki.

Biztosan vannak sokan, akiknek kifejezetten a te alkatod tetszik. És persze sokan vannak, akiknek ennyire nem számít a külső és nem a súlyod alapján fogsz nekik megtetszeni vagy nem tetszeni.

2016. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Többek kérdésére: 168 cm vagyok és kb. 105 kiló.

Tehát tényleg kövér.

2016. okt. 10. 11:03
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha az ágyam elbír akkor jöhetsz
2016. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!