Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret szerintetek a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret szerintetek a pasim vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Amikor ugy erzem h szeret: kaptam tole viragot,szepeket ir,azt mondja hianyzok neki,emlekezett a szulinapomra

Amikor ugy erzem nem szeret:pl meg egyik csaladtagjanak se mutatott be,ritkan hiv meg egyatalan valahova,multkor meg akart ujjazni az utcan de en leallitottam, egyszer rairtam kamufaceval es a kamufaces csajt dicserte h milyen szep

15/L



2018. máj. 1. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert valaki vesz neked virágot meg LEÍRJA, hogy hiányzol neki, attól még nem szeret. Sem azért mert a facebook kiírja mikor van a szülinapod és emiatt “emlékszik rá”

Gondolom a barátod sem több 15nél. Megakar ujjazni az utcán :D más lányokat dicsér, amikor azt hiszi, te nem látod, a családjának fingja nincs arról te ki vagy. És te még idejössz és felteszed ezt a kikúrt hülye kérdést,hogy vajon szeret-e :D gyerekek, mi van veletek?

Válasz: nem, nem szeret

2018. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De legalabb a csaladja tudja hogy vagyok
2018. máj. 1. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell pár nap (hét) járás után szaladni anyuhoz és apuhoz, hogy most ki a barátod. Annak sosincs jo vége:/

Amugy meg elég tré, hogy megujjazna az utcán...

2018. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok

Most bármit írunk ami arról szól, hogy nem szeret téged, te addig fogsz hazudni magadnak és nekünk amíg minket meg nem győzöl arról, hogy ez a kapcsolat jó? Nekünk kur...ára mindegy, hogy ti együtt vagytok-e, max 9 hónap múlva születik még egy ilyen naiv pi...a a világra, az ujjazós sztoriból kiindulva, de egyéb nem származik belőle.

Minek válaszoljon amúgy bárki is ha nem vagy hajlandó elfogadni a tényt? Te már akkor eldöntötted magadban, hogy szeret, amikor feltetted a kérdést

2018. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Attól, hogy egy szép lánynak azt mondja, hogy szép, miért használna ki?
2018. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos egyet kell értenem az első válaszolóval: ez a kapcsolat nem halad jó irányba, és mindegy, hogy mi mit mondunk, Te be fogod magadnak beszélni, hogy szeret, csakazért, mert Te szereted, és vele akarsz maradni.
2018. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A "pasid" inkább használ.
2018. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: igen, kihasznál, vagy legalábbis ki fog a közeljövőben :D. A lényeget az 1., 4. válaszoló leírta. Amúgy, attól, hogy kapsz virágot, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy szeret :D. (Most mindjárt jön a szokásos "nem ismeritek a körülményeket, ő tényleg szeret, érzem rajta", aztán pár hónap múlva jön a sírás, hogy az első szex után dobott.)
2018. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!