Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy vegyem rá az egyik...

Hogy vegyem rá az egyik barátnőm szüleit és a barátnőmet arra, hogy eljöjjön velem és apával nyaralni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdődik az egész,hogy évek óta nem voltunk nyaralni,és most úgy néz ki talán tudunk menni,ráadásul oda,amit már több éve tervezünk.Ez magában nagyon jó,de szeretném kicsit feldobni az utat azzal,hogy jön az egyik kedvenc barátnőm.Sajnos nem egy országban lakunk egy ideje,így csak keveset tudunk találkozni,viszont ennek ellenére is elég jóban vagyunk szerintem.Apával mennénk amúgy csak ketten külföldre,igaz nincs közel a hely,ahova mennénk. Nagyon jó lenne,ha ez a barátnőm is jönne,tesóm sincs,aki jönne velünk,szóval tényleg jó lenne. Hogy győzzem meg a szüleit,és egyáltalán a barátnőmet erről,hogy kedvet kapjon?Egyébként apának régóta van jogosítványa,sokat vezet,egyszer már voltunk is közös programon apa,a barátnőm,az anyukája és én,akkor is apa vezetett,nem volt gond.Ja,a barátnőm ráadásul már nagykorú,mint én.Tudom,hogy tetszik a barátnőmnek a program,amit tervezek ráadásul.19-20 éves lányt olyan durva elengedni pár napra egy idegen országba felnőtt,megbízható kísérettel?Amúgy nem is lenne olyan drága az út,mert az útiköltség az egyik legnagyobb költsége az útnak,amit természetesen egészében mi állnánk apával,mert amúgy is mennénk ketten.Még annyi,hogy egész jól kijöttek apa és a barátnőm,mikor találkoztak,szóval ez sem lehet gond.Mit gondoltok?

Ja,és segítsetek légyszi,ha tudtok! :D


2016. febr. 6. 04:35
 1/3 anonim válasza:
19%
Nem félsz, hogy apukád partiba vágja a barátnődet, és végül ő lesz az anyukád?
2016. febr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jesszus,dehogy!Nem olyanok!Nem mindenki olyan perverz és csak a szexen jár az esze,csak mondom!Na meg apának van barátnője amúgy is.
2016. febr. 6. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

"szeretném kicsit feldobni az utat azzal,hogy jön az egyik kedvenc barátnőm"


Ha a szülők is mennek, az általában családi nyaralás szokott lenni, szóval a családról szól. Apukád nem igazán örülne, hogy vele unalmasnak tartod az utat, és inkább viszel magaddal egy másik családot.


Ha 19-20 évesek vagytok, akkor inkább menjetek ketten. Egy ennyi idős embert már nem szokás "elengedni", mármint nem kell hozzá engedély.

2016. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!