Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez működhet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhet? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy lányt. Ő 17, én 19 éves vagyok. 2 hónapja beszélgetünk, annak szellemében, hogy mindkettőnknek párkapcsolat a célja. Neki az előző kapcsolata is távkapcsolat volt, ennek tudatában is belevágna. Viszont nekem még semmilyen kapcsolatom sem volt és nem tudom, hogy érdemes-e rögtön távkapcsolattal kezdeni. A távolság 290 km, itthonról 6 óra út, a kollégiumomból 3.

2018. máj. 2. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben adnék egy esélyt, úgyis csak később derül ki hogy érdemes volt e. Nagyon sok távkapcsolat működik :)

De azt azért kalkuláld bele hogy nem tudtok olyan gyakran találkozni a távolság miatt.

2018. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, hogy kb. 2 hetente bírnánk találkozni. Esélyt azt mindenképp szeretnék neki adni, mert nagyon megkedveltem. Meg ha csak úgy visszalépnék, akkor az komoly nyomot hagyna benne, ezt meg is mondta.
2018. máj. 2. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek találkozzatok személyesen, legalább egyszer. És ha egymás között is ugyanúgy meg van a jó hangulat, kémia, akkor miért is ne.

Szerintem nem érdemes úgy neki kezdeni, hogy még életetekben nem találkoztatok.

2018. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Én Tinderen ismertem meg a volt barátnőmet. 200 km volt köztünk. Már első nap (péntek) 5 órás telefon beszélgetés, utána 2 nap több órás skype. Aztán hétfőn már ott is voltam. Nagyon megkedveltük egymást ez alatt a pár nap alatt és ez érződött is mindkettőnkön. Össze is jöttünk.


Napi szinten beszélgettünk skypeon, facebookon, mindenhol. Találkozni viszont csak hétvégente tudtunk. Egyszer én mentem hozzá, egyszer ő hozzám. Teljesen rendben ment minden egy ideig. Utána sajnos adódtak problémák amit ő nem szeretett volna megoldani. Többnyire ezek a távolsághoz kötődtek.


Ennek ellenére én csak azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen próbáld meg! Egy ilyen dolognak nem szabad, hogy a szerelem útjába álljon. A kommunikáció a lényeg. Beszéljetek meg mindent és az ég világon semmi gond nem lesz :)


Sok sikert és hajrá!

19/f

2018. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, előtte mindenképp személyesen fogok vele találkozni. Utolsó, sajnálom, hogy így alakult. :/
2018. máj. 2. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom távkapcs. volt, próbáljátok meg ti is.
2018. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!