Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 éves lánynak lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lánynak lenne esélye egy 17 éves fiúnál? Ha igen mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy idősebb fiú és nem tudom hogy egyáltalán lenne-e esélyem nála.. Azt mondják "idősebb" a gondolkodásom mint a korombelieknek, mert néha szoktam beszélgetni 18-19 évesekkel(csak barátként, azért ott már sok a korkülönbség) és ők vélekednek így.

És ha tegyük fel lenne esélyem, mit csináljak hogy felkeltsem a figyelmét? Hogy meg akarjon ismerni? Nem testileg akarom megfogni hanem a személyiségemmel, csak az a baj hogy eléggé félénk vagyok szóval nem bírnám megszólítani. Másrészt ott lesz a családom is szóval ez plusz nehezítésXD

Ti mit csinálnátok a helyemben? Valakinek sikerült már megoldani ezt a helyzetet, és akár össze is jött vele?

De ne értsétek félre, nem akarok testi kapcsolatot még. Ilyen korban elég fiatal hozzá az ember lánya. Viszont ő már gondolom akar. Nagyon reménytelen?

A válaszokat előre köszönöm:)



2018. máj. 4. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A lanyokrol van az a hit(/tevhit) ,hogy korabban ernek mint a fiuk. Nyilvan ezt a fiuk forditva gondoljak ,de mindegy :D 3 ev egyaltalan nem sok,de lehet,hogy ha utanaszamolsz nincs is 3 ev koztetek ,hanem mondjuk csak masfel ev (pl te holnap leszel 15 ő meg tegnap lett 17 akkor csak 1ev es 2nap).

Viszont az teny ,hogy a fiuk mar 11-12 evesen p¡nat akarnak ,szoval 17 evesen mar lehet ,hogy nagyon ki van ehezve ,te viszont 14 evesen nem biztos ,hogy megadnad neki amit szeretne (egyebkent semmi baj nincs azzal,ha varni akarsz meg)

Mukodhet a kapcsolat ,ha szeretitek egymast.

2018. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 15 éves voltam, amikor összejöttem egy 19 éves sráccal. körülbelül másfél évig tartott, és semmi köze nem volt a szakításnak a korkülönbséghez:)

és amúgy nem reménytelen, lehet, hogy nagyon szeretne testi kapcsolatot, de mondjuk ez tényleg igaz, hogyha szeret, megvár. rám kb 3/4 évet várt a srác.

2018. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Elárulom, az ÖSSZES 13-16 közötti kislány azt hiszi magáról, hogy ő érettebb, felnőttesebb a többieknél, hogy őt mindenki 18-20-nak nézi, meg ő máshogy gondolkodik, ő nőiesebb, bla bla blaaaa... MIND ezt gondoljátok magatokról és természetesen az idősebb fiúk is ezt fogják mondani nektek, pontosan azért, mert tudják, hogy ezt mennyire szeretitek, és így könyebben bevágódnak nálatok.

Szerintem simán csak beszélgess vele, ismerkedjetek, aztán ha tetszetek egymásnak, akkor úgyis lesz belőle valami, kortól függetlenül. Ha meg nem, akkor nyilván nem. Csak ne erőlködj, legyél önmagad és kész. Ha tetszel neki, akkor úgyis oda fog menni hozzád.

Ha meg nem, akkor majd lesz más, aki tetszik. Arra azért vigyázz, hogy ha esetleg elkezd udvarolni, előbb ismerd ki, hogy biztos nem e csak a szexre hajt.

Ha valóban megkedvel és együtt akartok lenni, akkor meg hajrá. 3 év ebben a korban még nem vészes.

2018. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a 3.-nak is bár pont ezért írtam példát hogy szoktam idősebbekkel beszélgetni és tudunk is értelmesen, mert tudom hogy minden kiscsaj már nagylánynak gondolja magát. Én nem tartom magam nagylánynak csak érett gondolkodásúnak. De lehet hogy nem igaz, így látatlanba nektek elég nehéz megmondani hogy mi is vagyok valójából.
2018. máj. 4. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Valójában*
2018. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MessorKing18 ***** válasza:

van esély.

14 volt a barátnőm amikor én 17

2018. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, a barátnőm 15 éves. 2 és fél éve vagyunk együtt és még mielőtt bárki megkérdezné... nem, nem csináltunk még semmi olyat és egy jó darabig még nem is fogunk! Kezdjük ott, hogy ha nem tudnék várni a szexel, akkor össze sem jöttem volna vele... De mindegy, itt most nem ez a lényeg. A lényeg az kérdező, hogy kicsi az esély rá, de nem lehetetlen!

Beszélgess vele, ha tényleg olyan érett vagy, mint írod, vagy mint mondják, akkor tudni fogtok. Csak kérlek, ha esetleg neki is bejössz és összejöttök, ne siess el semmit! Fiatal vagy még, könnyen megbánhatsz dolgokat... Gondolom azt te sem szeretnéd.

2018. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok és biztosan nem jönnék össze egy 14 éves lánnyal. Eleve a velem egyidős fiúkat számba sem veszem, mert a legtöbb korához képest full hülye és vissza van maradva vagy jó 2 évet. Emellett van miből válogatnom a saját korosztályomból, akik sokkal érettebbek és el lehet velük normálisan beszélgetni. Egyébként meglehet, hogy a lányok hamarabb érnek, mint az átlag fiúk. De például én, hogyha egy velem egyidős csajjal beszélgetek, akkor nekem ő egy kicsit még mindig "kislány". Természetesen nem minden esetben, csak egy átlagos helyzetről beszélek. 18-19 éves csajokkal tudok rendesen elbeszélgetni(viszont ők már egy kicsit érettebbek). Bár ez is nagyon emberfüggő. Ha a srác egy átlagos srác, akkor bármi lehet, de hogyha jóképű és korához képest érett valamint intelligens, akkor nem hinném, hogy bármi komolyabb lehet köztetek(de ez sem biztos, én magamból indulok ki).
2018. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!