Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek? 😫a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 😫a legjobb baratnomnek tetszik egy fiu akivel en jarok de o meg nem tudja.

Figyelt kérdés
En mar regebben tudtam arrol h neki bejon az a fiu. Nekem is bejott csak nem szerettem volna neki mondani nehogy egy fiu miatt a baratsagnak vege legyen. Aztan a sors ugy hozta h annak a fiunak regebben a baratnom tetszett de nem tett semmit. Most viszont en tetszem neki es jarunk is. Szerintetek elmondjam neki es kockaztassam a baratsagunkat vagy meg varjak? Am a baratommal 2 honapja vagyunk egyutt❤️

2018. máj. 5. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha az én "barátnőm" tenne ilyet többé nem lenne a barátnőm. Mit játszod itt magad a sírós szmájlikkal. Te ebben ilyen ha "nincs ló jó szamár"effektusból a szamár vagy, barátnőd volt a ló. Tiszta szégyen vagy.
2018. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel..:D sajnálom a barátnőd hogy ilyen "legjobb" barátnője van..szomi
2018. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb baratnom...amikor osszejottunk akk meg nem voltunk joba de mostanaba eleg joba vagyunk DE MINDKETTONKNEK VAN LEGJOBB BARATNOJE(neki nem en es nekem nem o)
2018. máj. 6. 07:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi eszed van te lány? De most komolyan..xd nem a "legjobb barátnős" részen vagyunk kiakadva..:D szimplán gáz amit csináltál..tényleg szamár vagy:)
2018. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gáz vagy, az én kedves "legjobb" barátnőm is csinált hasonlót, de ők nem jöttek össze, csak simán kikezdett a sráccal, aki nekem bejött, pedig neki pont akkor volt olyan akivel kavart, nekem meg senki. :)

Azóta alig beszélünk...

Szerintem veletek is ez lesz.

2018. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már az elejétől kezdve őszintének kellett volna lenni a barátnőddel, és akkor most nem érné váratlanul a hír.

De ha tényleg fontos számára a barátságotok nem fog ezért megutálni, esetleg pár hétig haragudni fog rád, de egy pasi se ér annyit, hogy elveszíts egy barátot.

2018. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azota is amugy egyutt vagyok a parommal a baratnomnek is elmondtam kesobb meg orult is nekunk aztmondta hogy akkor mar reg nem tetszett neki a fiu szoval minden rendben:)
2019. júl. 18. 23:39
 8/9 anonim válasza:
leépült tőled az agyam
2019. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gondolom már se a pasival se a csajjal nem vagy együtt xdd
2019. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!