Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitsek kell! Baratom volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsek kell! Baratom volt legjobb baratnommel olyan viszonyban van ami nekem nem tetszik. Tudtok otletet? Info leljebb. Normalis valaszokat kernek.

Figyelt kérdés
A baratommal lassan 1 honapja vagyunk egyutt. A legjobb baratnommel meg a kapcsolatunk elejen azert vesztunk ossze mert o szerinte ez a kapcsolat gyerekes. A baratom is osszeveszett vele de utana ok kibekultek nem foglalkoztam vele. Ezutan arra lettem figyelmes hogy allandoan atjarkalnak egymashoz haza, semmi durva csak olelgeti puszilgatja, szoltam neki hogy ez engem zavar? . Mondta hogy jajj hat ha szolok neki elore o ezen valtoztat. Aztan valahogy ereztem hogy nem valtoztat. Meg nagyon regen a baratnom megadta a facebook jelszavat elokerestem es beleptem. Olyanokat talaltam hogy a baratom irja eletem atmehetek ma meg hogy mennyire imadlak ilyenek es tudom hogy szeret nem az csak szerintem ha szeretek valakit nem csinalok ilyet. Milyen otleteitek vannak? Szeretnem szoba hozni nala de ugy hogy ne deruljon ki hogy olvastam az uzenetet es valahogy magatol leplezodjon le. Tippek? Halas lennek segitsegert. Lany vagyok 16 eves
2016. jan. 18. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen emberrel jöttél össze..szerintem meg is érdemled főleg ha ilyen Barátnőd is van mellé..
2016. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat a baratnomtol nem vartam tobbet de a baratom nemtudom.. Nagyom jo ember de olyan erzesem van hogy nem mond el dolgokat..
2016. jan. 18. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyomorék barátod van... Én a helyedbe dobnám és elfelejteném mind a 2 kis gerinctelen idiótát. Azért vannak határok, amiket nem szabadna átlépni...
2016. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!